Polícia odvoláva pátranie po totožnosti chodca, ktorý neprežil zrážku v Martine


Foto: Polícia odvoláva pátranie po totožnosti chodca, ktorý neprežil zrážku v Martine Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj, úprava redakcir

Aktualizácia (15. novembra 2023):

Polícia v sobotu 11. novembra 2023 informovala o tragickej dopravnej nehode v meste Martin na ceste I/65D a žiadala o pomoc pri stotožnení neznámeho muža – obete dopravnej nehody. Po pár dňoch bezpečnostné zložky pátranie odvolávajú. Meno zosnulého chodca už poznajú.

Pôvodný text (11. novembra 2023):

Dnes 11. novembra došlo v skorých ranných hodinách na ceste prvej triedy I/65D v meste Martin k dopravnej nehode. Osobné auto zrazilo neznámeho chodca, ktorý, žiaľ, podľahol zraneniam. Teraz po jeho totožnosti pátrajú policajti.

„Chodec mal na sebe modré tričko, modrú bundu, károvaný sveter, tmavomodré rifle,“ píše polícia na sociálnej sieti. Ako ďalej informuje, muž kráčal po ceste I/65D v nezistenom smere v pravom jazdnom pruhu smerujúcom z Martina na Turčianske Teplice. Následne došlo z neznámych príčin k zrážke s osobným motorovým vozidlom značky Volkswagen Passat.

„Pri dopravnej nehode utrpel chodec doteraz neznámej totožnosti zranenia, ktorým, žiaľ, v nemocnici podľahol,“ dopĺňa polícia. U muža bola nariadená pitva, pri ktorej  bude zisťovaná prítomnosť alkoholu v krvi. U vodiča motorového vozidla sa alkohol v krvi nepotvrdil.

V prípade, ak máte akékoľvek informácie k totožnosti muža, oznámte ich na bezplatnej linke 158.

Prečítajte si viac: