Ešte za tmy nastúpil do autobusu, no do práce v Žiline nedorazil. Pavol zmizol bez stopy


Foto: Ešte za tmy nastúpil do autobusu, no do práce v Žiline nedorazil. Pavol zmizol bez stopy Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline

Medzi nezvestnými osobami na Slovensku pribudlo meno 36-ročného Pavla Štefanka z obce Belá ležiacej v žilinskom okrese. Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline po ňom vyhlásilo pátranie dnes, v piatok 20. októbra 2023.

„Menovaný je nezvestný od dňa 18. 10. 2023, kedy v čase o 04:25 hod. nastúpil na autobus SAD v smere do Žiliny za účelom, že ide do práce, a to do automobilového závodu na Cestárskej ulici v Žiline, kam však už neprišiel a domov sa nevrátil,“ spresňuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková.

Popis nezvestného muža:

  • postava a vzhľad: výška 180 cm, váha 52 kg, ostrihaný dohola, farba očí hnedá, 
  • oblečenie: čiapka svetlohnedej farby, čierna mikina s modrými pásmi po rukávoch, tmavé nohavice, čierne tenisky s bielou podrážkou,
  • špecifické znamenie: jazva nad ľavým okom. 

Pavol zmizol bez stopy, dosiaľ o sebe nepodal žiadnu správu. Preto v prípade, že ho uvidíte alebo máte akékoľvek informácie o jeho osobe, je potrebné ich oznámiť polícii na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru SR, prípadne ich odošlite v súkromnej správe na oficiálnu facebookovú stránku polície.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu