Expresné ukončenie pátrania. Kysučan Patrik je už v rukách čadčianskej polície


Foto: Expresné ukončenie pátrania. Kysučan Patrik je už v rukách čadčianskej polície Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline

Pôvodný text (4. októbra 2023):

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru (OR PZ) v Čadci vyhlásilo počas dnešného dňa, v stredu 4. októbra 2023, pátranie po 31-ročnom hľadanom Patrikovi Kultánovi. Muž z Turzovky nachádzajúcej sa v čadčianskom okrese sa má v súčasnosti úmyselne skrývať pred políciou.

„Na hľadanú osobu vydal Okresný súd v Žiline – pracovisko Čadca príkaz na zatknutie. Menovaný sa vyhýba trestnému stíhaniu a nemá stále bydlisko,“ spresnila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Žilina Zuzana Šefčíková.

V prípade, že muža uvidíte alebo máte akékoľvek informácie o jeho osobe, je potrebné ich oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne môžete osloviť bezpečnostné zložky cez súkromnú správu na oficiálnej facebookovej stránke Polícia SR – Žilinský kraj

Aktualizácia (5. októbra 2023):

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci len deň po vyhlásení, vo štvrtok 5. októbra, pátranie po hľadanej osobe odvoláva. Krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková spresňuje, že dôvody pátrania už pominuli.


Prečítajte si viac: