VIDEO: Prišiel na jednej, odišiel na dvoch. Spred školy vo Varíne zmizla elektrokolobežka


Foto: VIDEO: Prišiel na jednej, odišiel na dvoch. Spred školy vo Varíne zmizla elektrokolobežka Foto: Facebook/Polícia SR-Žilinský kraj

Bezpečnostné kamery v obci pri Žiline zachytili kurióznu krádež. Po zlodejovi, ktorý prišiel na jednej kolobežke, no odišiel na dvoch, pátra Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline aj prostredníctvom sociálnych sietí.

Neznámy muž vošiel v piatok 22. septembra v dopoludňajších hodinách do areálu základnej školy vo Varíne. Keďže sa viezol na kolobežke, najskôr sa nezdalo podozrivé, že zamieril priamo k stojanom na bicykle. Zlodej však namiesto odloženia svojho vozidla prišiel znásobiť svoj počet elektrických kolobežiek.


„Žiadame verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámej osoby, ktorá bola zachytená kamerovým systémom. Svedectvo tejto osoby je dôležité a môže prispieť k objasneniu skutku,“ uviedla žilinská polícia, ktorá skutok vyšetruje ako prečin krádeže.

Pokiaľ ste osobu na záberoch spoznali alebo máte akékoľvek informácie o udalosti vo Varíne, informujte políciu na obvodnom oddelení v Terchovej, na telefónnom čísle 0961 403 955, prípadne správou na oficiálnom Facebooku žilinskej polície.


Prečítajte si viac:


  • Trenčín
  • |
  • 07 december 2023, 12:34
Upozornenie na uzávierku ulice v Trenčíne