V obľúbenej lokalite na Liptove ukradli dva elektrobicykle. Poistené boli dvomi zámkami


Foto: V obľúbenej lokalite na Liptove ukradli dva elektrobicykle. Poistené boli dvomi zámkami Foto: Facebook/Jozef Gooner Jančo

Zlodeji bicyklov opäť raz dokázali, že pre svoj finančný profit spravia aj nemožné. V obľúbenej lokalite Demänová rezort na Liptove zmizli v noci v sobotu 9. septembra dva elektrobicykle. Oba boli zamknuté na nosiči vstavanými aj prídavnými zámkami. 

Jeden z bicyklov bol značky Cube Nuride Hybrid s veľkosťou rámu XL a sériovým číslom 58416-65-WOW06351PVDT. Druhý bol Cube TOURING Hybrid PRO s veľkosťou rámu XS a sériovým číslom 58864-233-WOW67077KGMT.

„Z oboch bajkov boli vybraté baterky a z modelu Touring aj Počítač,“ spresňuje majiteľ na sociálnej sieti s tým, že o pomoc pri hľadaní žiada aj verejnosť. „Budem vďačný za každú informáciu,“ dodáva.


Kontaktovať ho môžete na čísle 0902 408 939.


Ďalší bicykel zmizol v obci Staškov na Kysuciach. Stalo sa tak v pondelok 11. septembra medzi 15:00 až 16:00. Ako spresňuje majiteľ v príspevku na sociálnej sieti, mal ho len tri mesiace. 

Verejnosť preto prosí o zdieľanie alebo akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k nájdeniu bicykla alebo páchateľa. Incidentom sa podľa jeho slov zaoberá aj polícia, ktorá momentálne preveruje kamerové záznamy z obce. 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: