Dni otvorených dverí Vendetta Cars: Program pre rodiny s deťmi, testovacie jazdy, výstava karavanov aj elektromobily


Foto: Dni otvorených dverí Vendetta Cars: Program pre rodiny s deťmi, testovacie jazdy, výstava karavanov aj elektromobily

Popredný predajca jazdených áut v Žiline - Vendetta Cars prichádza s ohromujúcou akciou, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Pripravte sa na dni plné vzrušujúcich automobilových zážitkov od 20. do 23. septembra 2023 priamo v showroome na Rosinskej ceste. Čaká vás nielen bohatý program, občerstvenie a testovacie jazdy ale aj výstava karavanov či premiéra tradičnej britskej značky MG v Žiline.

Nezostaňte pri obzeraní, prevezte sa!

Chcete sa ponoriť do sveta áut a vyskúšať si ich v akcii? Vendetta Cars vám umožní pozrieť si ich kompletnú ponuku skladových vozidiel aj uskutočniť testovacie jazdy s obľúbenými modelmi. Tí, ktorí túžia po cestovaní, ocenia výstavu karavanov a veľkých obytných vozidiel. Počas testovacích jázd navyše ľahko zistíte, ktorý model vyhovuje vašim potrebám.

Vendetta Cars vám počas dní otvorených dverí predstaví nového hráča na trhu - tradičnú britskú značku, ktorá práve otvorila svoje oficiálne zastúpenie v Žiline. Buďte svedkami tohto nezabudnuteľného okamihu a privítajte ju spoločne s nimi.

Pokiaľ sa zaujímate o ekologické cestovanie, určite by ste nemali zmeškať výstavu nových elektromobilov. Počas testovacích jázd môžete dokonca okúsiť ich tichý výkon a jazdu šetrnú k životnému prostrediu.

Pohľad do zákulisia a zábava pre celú rodinu

Vendetta Cars má pre vás niečo, čo vás určite zaujme. Spoznajte žilinského predajcu jazdených áut dôkladnejšie a nahliadnite do novučičkého showroomu aj do servisu, lakovne či detailingového štúdia. Teraz máte jedinečnú možnosť využiť dvere otvorené dokorán.

Vedenie tejto lokálnej žilinskej značky zastáva myšlienku, že automobily môžu byť zábavné pre celú rodinu. Preto si pripravili špeciálny program pre deti, dobrú hudbu a chutné občerstvenie. Okrem toho ešte ponúkajú aj bezplatné služby barbera.

A to stále nie je všetko! Počas celého septembra platí akcia, v rámci ktorej máte možnosť využiť kompletnú 40-bodovú obhliadku vozidla v hodnote 48 eur úplne zadarmo. Doprajte svojmu vozidlu dôkladnú kontrolu a ešte aj ušetrite.

Tak teda neváhajte a zastavte sa na Dňoch otvorených dverí v showroome na Rosinskej ceste 3A a objavte svet áut s Vendetta Cars. Na túto udalosť určite nezabudnete.


Prečítajte si viac: