Dovolenkový raj na Morave: Zažite leto s wellness a skvelým jedlom v Rezorte Valachy


Foto: Dovolenkový raj na Morave: Zažite leto s wellness a skvelým jedlom v Rezorte Valachy

Malebná horská príroda, úžasný wellness, skvelé jedlo, pestrý program na každý deň a hlavne: božský pokoj. Láka vás presne takáto letná dovolenka? Môžete ju zažiť len kúsok od domova - v obľúbenom Rezorte Valachy vo Veľkých Karloviciach, malebnej horskej dedinke len kúsok za českou hranicou.

Letné pobyty v tunajších wellness hoteloch Lanterna a Horal sú bez zveličovania plné pohody a zážitkov. A čo je najlepšie - celý rad služieb máte rovno v cene.


Najväčším bonusom Letnej dovolenky v Rezorte Valachy je každodenný voľný vstup do Wellness Horal s termálnymi bazénmi, fitkom a saunovým svetom s ponukou exotických masáží a saunových rituálov, takže máte o zábavu postarané za každého počasia. V lete sa naviac môžete tešiť aj na rannú jogu a aquafitness, vychádzky nordic walking so sprievodcom hudobné večery alebo detské animácie. V cene sú samozrejme aj raňajky a večera.

V Rezorte Valachy majú aj požičovňu elektrobicyklov, Golfové ihrisko Horal so zábavnou výukou aj pre deti a začiatočníkov, tenisový kurt a bowling, usporadúvajú kurzy pečenia frgálov, víkendy s grilovaním, môžete si objednať piknikový kôš, lekciu in-line korčuľovania i tenisu alebo vyraziť na náučné chodníčky pre deti či okružné trasy pre športovcov a milovníkov kratších výletov. Na túru vám zdarma požičajú nordic walking palice LEKI.


V neposlednom rade si pochutnáte na modernej lokálnej kuchyni, v nej nechýbajú tradičné valašské špeciality na čele s polievkou kyselica a valašskými frgálmi z hotelovej pekárne, ale tiež zážitková gastronómia s moravskými vínami v Spa hoteli Lanterna.

Teraz už len sa rozhodnúť, ktorý hotel si vybrať. Pôjdete do Veľkých Karlovíc vo dvojici, alebo vezmete celú rodinu?


Wellness hotel Horal s termálnymi bazénmi je ideálny pre rodiny s deťmi. Veľkým lákadlom je tunajšia nádherná terasa s výhľadom do údolia a veľké detské ihrisko. Keď zaprší, môžete zájsť na bowling, alebo stráviť v bazéne a wellness pokojne aj celý deň. Každý deň ráno usporadúvajú pre deti špeciálny saunový rituál. Ako bonus k pobytu Letná dovolenka dostanete masáž, zábavný program Golf pre každého a celodennú vstupenku do detského parku v neďalekom horskom stredisku Bílá.


V Spa hoteli Lanterna
, oáze pokoja a zážitkovej gastronómie, je v cene naviac popoludňajší snack Aperitivo moment a vstup do ďalšieho wellness centra L-Spa so saunovými rituálmi priamo v hoteli. Ten má po rekonštrukcii novú terasu, na nej si vychutnáte super jedlo s pohár vína od rána do noci, a tiež nové izby s vaňou v zimnej záhrade. Pre náročných gurmánov je v hoteli zážitková reštaurácia Vyhlídka, ponúkajúca špičkové degustačné menu s vínami - od júla sa môžete tešiť na nové menu spojené s vínami z Mikrosvín. Čim viac nocí sa zdržíte, tým výhodnejšiu cenu dostanete.

Rezervujte si včas svoju izbu a môžete sa začať tešiť na nezabudnuteľné prázdniny.

Naše tipy:


Prečítajte si viac: