Na sídlisku Solinky niekto ukradol unikátny retro bicykel. Majiteľka žiada o pomoc pri hľadaní


Foto: Na sídlisku Solinky niekto ukradol unikátny retro bicykel. Majiteľka žiada o pomoc pri hľadaní Foto: Facebook/Žilina - Solinky

S príchodom leta využíva čoraz viac ľudí na presun po meste bicykel. Tie sa však stávajú aj terčom zlodejov, ktorí ich potom dokážu ľahko speňažniť. Tentokrát sa neznámi páchateľ alebo páchatelia zamerali na kúsok, ktorý je spomedzi ostatných už na prvý pohľad výnimočný. Ukradli ho počas noci v pondelok 29. mája na žilinskom sídlisku Solinky. 

„Je výrazný, žltej farby s červeným sedlom aj rúčkami, hnedou koženou brašňou vzadu, ktorá je pripevnená ružovou stužkou so srdiečkami. Je na štýl esky, ale neskladá sa,“ uvádza jeho majiteľka. Bicykel bol zamknutý pred vchodom na Platanovej ulici. 

Majiteľka sa s incidentom podelila prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti. Týmto dúfa, že sa jej bicykel ešte podarí získať späť. Mala totiž k nemu výnimočný vzťah. „Bola to moja srdcovka a hlavný dopravný prostriedok. Za akékoľvek info budem vďačná a nebudem sa ani hnevať na človeka, čo ho zobral, ak sa rozhodne ho vrátiť,“ dodáva. 


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: