DPMŽ hľadá nových vodičov, ponúka im 3-tisíc eur a týždeň dovolenky navyše


Foto: DPMŽ hľadá nových vodičov, ponúka im 3-tisíc eur a týždeň dovolenky navyše Foto: Ilustračné foto

Vodičov autobusov a trolejbusov je v Žiline stále nedostatok. Dopravný podnik mesta Žiliny preto prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti opäť hľadá nové posily. Ako zamestnávateľ ponúka záujemcom rôzne benefity.

„Bolo Tvojím snom riadiť autobus alebo trolejbus, ale nedostal si príležitosť? Tak teraz prišiel ten správny čas. Rozširujeme náš tím vodičov a vodičiek o nových členov. Podmienkou je mať chuť do práce, príjemné vystupovanie a byť flexibilný,“ priblížil niektoré podmienky pre uchádzačov Dopravný podnik mesta Žilina.

Motiváciou pre skúsených autobusárov či trolejbusárov má byť náborový príspevok vo výške 3-tisíc eur. Dopravný podnik však príjme aj zamestnancov bez predošlých skúseností - tým preplatí všetky náklady na získanie vodičského preukazu skupiny D. Priemerná mesačná mzda vodičov sa má následne pohybovať od 1 200 do 1 650 eur v hrubom.

Ďalšou z výhod je podľa dopravcu možnosť jazdiť v najmodernejších a plne klimatizovaných dopravných prostriedkoch, ako aj týždeň dovolenky navyše. Zamestnancom spoločnosti je počas voľna k dispozícii rekreačné zariadenie podniku, ktoré sa nachádza v Tatranskej Štrbe.

„Nebudeš musieť mať starosti ani o kurz pravidelného výcviku KKV, ani o zdravotné alebo psychologické prehliadky, pretože všetky náklady Ti radi preplatíme. Výhod a benefitov je naozaj mnoho. Preto ak Ťa naša ponuka zaujala a chceš sa o nej dozvedieť viac, všetky podstatné informácie o náborovom príspevku a práci vodiča nájdeš na nižšie uvedenom odkaze. Tešíme sa na Teba,“ doplnil dopravný podnik.

Podmienky pre uchádzačov sú vek aspoň 21 rokov, bezúhonnosť a vlastnenie vodičského preukazu skupiny B alebo C. Všetky ďalšie podmienky, benefity a potrebné informácie nájdete na tomto odkaze.


Prečítajte si viac: