Igor Matovič mieri Bez ochranky do Martina a Turčianskych Teplíc, občania s ním môžu hovoriť v sobotu


Foto: Igor Matovič mieri Bez ochranky do Martina a Turčianskych Teplíc, občania s ním môžu hovoriť v sobotu

Igor Matovič so svojou sériou verejných vystúpení a diskusií už o niekoľko dní pricestuje do Martina a Turčianskych Teplíc. Predošlé stretnutia s občanmi, ktoré bývalý predseda vlády Slovenskej republiky pomenoval Bez ochranky, mali pomerne búrlivý priebeh.

Mesto Martin bude už 36. zastávkou na Matovičovom turné. Expremiér pred miestnych obyvateľov predstúpi v sobotu 20. mája o 16:00 hod. v priestoroch Deep Dance Center na Ľadovni. Následne sa presunie do Kina Turiec v Turčianskych Tepliciach, kde debata začne o 19:00 hod. večer.


Témy diskusie budú závisieť aj od záujmu občanov. V mestách, ktoré už Matovič navštívil, sa debatovalo o opatreniach počas pandémie ochorenia Covid, finančnej situácií, miestnej doprave či vojne na Ukrajine. Sály boli naplnené politikovými priaznivcami aj odporcami.

„Verím, že tí, čo príjmu naše pozvanie, budú komunikovať bez urážok a bez vulgarizmov a že sa budeme navzájom počúvať ale aj rešpektovať, ak budeme mať rozdielne názory. Tešíme sa na stretnutie a kultivovanú debatu,“ napísal na sociálnej sieti Peter Vons.


Prečítajte si viac: