Zbystrite zmysly! Prichádzajú SPOT zmyselné nákupy v Aupark Žilina


Foto: Zbystrite zmysly! Prichádzajú SPOT zmyselné nákupy v Aupark Žilina

Poriadne sa zamyslite a položte si otázku: kedy naposledy ste len tak potešili svoje zmysly? Minulosť už nevrátite, no budúcnosť viete ovplyvniť. Od 16. do 19. marca 2023 máte príležitosť podľahnúť nákupnej horúčke v Aupark Žilina. Pripravili pre vás skvelé zľavy a prekvapenia a vy tak môžete nakúpiť za fantastické ceny vo vašich obľúbených prevádzkach.

Či sa vám to páči alebo nie, čas plynie neúprosným tempom. Skúste preto spomaliť a vychutnajte si SPOT Zmyselné nákupy v obchodnom centre Aupark Žilina, ktoré budú trvať štyri dni – od 16. do 19. marca 2023.

V Aupark Žilina už minulý rok spustili vernostnú aplikáciu SPOT, v ktorej nájdete zľavové ponuky a prekvapenia. Aplikáciu si jednoducho stiahnete na Android aj iOS. Papierovým kupónom a ich zabúdaniu doma na poličke je teraz koniec – a vy sa môžete pohodlne pripraviť na jarnú a letnú sezónu. Budete sa cítiť trendy a poďakuje sa vám aj vaša peňaženka.  

Na Zmyselné nákupy pozýva aj slovenská herečka Gabika Marcinková

Tvárou jarných SPOT Zmyselných nákupov sa stala obľúbená herečka Gabika Marcinková, ktorú poznáte z televízie, filmov alebo divadla. „Zmyselné nákupy mi evokujú viacero vecí. V prvom rade by naše nákupy mali mať zmysel, mali by sme nakupovať s ohľadom na naše potreby a potreby našej planéty. Pri nákupoch by sme mali zapájať naše zmysly – vidieť tovar na vlastné oči, môcť si ho chytiť, jedlo ochutnať, parfém ovoňať,“ vysvetľuje Gabika Marcinková.

Zábery z fotoprodukcie kampane pre obchodné centrá Nepi Rockcastle.

Nákupy, ktoré spájajú a majú zmysel

V súčasnej dobe digitálnej, ktorá je neosobná a chladná, sú osobné stretnutia hrejivým protikladom. SPOT Zmyselné nákupy sú skvelou príležitosťou na to, aby ste sa stretli so svojimi známymi skočili na kávu, či obed, strávili spolu príjemný čas a v neposlednom rade si vďaka zľavovým kupónom aj výhodne doplnili zásoby a pripravili sa na prichádzajúcu jar. A viete, kedy má nakupovanie zmysel podľa Gabiky Marcinkovej? „Ak sa nám pri nakupovaní podarí natrafiť na také kúsky, pomocou ktorých sa cítime byť zmyselné.“

Preto nezabudnite! Nákupy, ktoré potešia nielen vaše zmysly, ale aj peňaženku prebiehajú od 16. do 19. marca 2023 v Aupark Žilina. Na návštevníkov čaká aj praktický darček – dizajnová nákupná taška s malým prekvapením (len do minutia zásob, preto dlho nečakajte). 

Ak sa neviete rozhodnúť, či sa vám SPOT Zmyselné nákupy oplatia, stiahnite si rovno aplikáciu SPOT a pozrite už dnes zľavové kupóny. 

Viac informácií sa dozviete na www.auparkzilina.sk/obsah/spot-zmyselne-nakupy-16-19-marec.

Zábery z fotoprodukcie kampane pre obchodné centrá Nepi Rockcastle.