Ideálne bývanie na dosah: Ktorá z ponúkaných nehnuteľností v Žiline a okolí očarí vás?


Foto: Ideálne bývanie na dosah: Ktorá z ponúkaných nehnuteľností v Žiline a okolí očarí vás? Foto: Koláž: nehnutelnosti.sk

V spolupráci s inzertným portálom nehnutelnosti.sk vyberáme z aktuálnej ponuky niekoľko zaujímavých tipov na bývanie v Žiline a okolí. V atraktívnom prehľade môže nájsť svoj budúci domov jednotlivec, dvojica, ale aj rodina, ktorá hľadá pre svoje ratolesti väčšie priestory.

Dnes vám predstavujeme štyri možnosti. Ak ste priaznivcom ruchu mesta a nevedeli by ste sa vzdať spoločenského života a dostupných kultúrnych vymožeností, čaká na vás 1-izbový byt v najväčšej mestskej časti Vlčince, ale aj priestranný 5-izbový byt na žilinskom Bulvári.

Ak vás naopak láka predstava usadiť sa na pokojnom vidieku, máme pre vás pripravenú dvojicu ponúk útulných rodinných domov nachádzajúcich sa len niekoľko minút od Žiliny, v lokalitách Kotešová a Kotrčiná Lúčka.

Váš maklér vyberá: 

Štartovacie bývanie alebo investícia

Zdroj: nehnutelnosti.sk

Tento 1-izbový byt je vo vyhľadávanej lokalite s dobrou vybavenosťou. Inzerát som vybral z dôvodu, že upútal spracovaním, nakoľko je v ňom aktuálny obývateľný stav bytu, ale zároveň aj dizajn, ako by mohol byt vyzerať po rekonštrukcii.

Cena je primeraná s pravdepodobnou možnosťou ešte jednať. Tento typ bytu je vhodný pre jednotlivca, mladý pár na štart alebo ako investičná nehnuteľnosť na prenájom. 

Celú ponuku zobrazíte po kliknutí na nasledujúci odkaz: https://www.nehnutelnosti.sk/5012265/1-izbovy-byt-vlcince-ii-ciastocna-rekonstrukci/

Väčší byt pre rodinu

Zdroj: nehnutelnosti.sk

Tento byt je jeden z najväčších bytov v ponuke vo výbornej lokalite priamo na Bulvári. Osloví otvoreným priestorom a pomerom ceny na m2, kde znie 1730 eur/m2 pri dnešných cenách priam neuveriteľne. 

Celú ponuku zobrazíte po kliknutí na nasledujúci odkaz: https://www.nehnutelnosti.sk/4887926/5-izb-byt-230-m2-bulvar-zilina-top-lokalita/ 


Rodinný dom do 20 minút od mesta

Zdroj: nehnutelnosti.sk

Pri tomto dome by som ocenil pomer cena/výkon. Za uvedenú sumu je v meste možné kúpiť lepší 2-izbový byt. V dome je potrebná ešte menšia investícia, no lokalita je výborne prístupná do mesta (v Žiline ste za 15 minút, na diaľnicu je to 10 min).

V okolí je pekná príroda a dobré sú aj dopravné spoje nakoľko cez obec premávajú autobusy z viacerých dedín a zároveň aj z mesta Bytča.

Celú ponuku zobrazíte po kliknutí na nasledujúci odkaz: https://www.nehnutelnosti.sk/4687289/trojpodlazny-rodinny-dom-kotesova-vymera-825m/


Rodinný dom do 10 minút od mesta

Zdroj: nehnutelnosti.sk

Päťročná zabehnutá novostavba bez ďalších nutných investícií je len pár kilometrov od mesta Žilina v lokalite Kotrčiná Lúčka. Na dnešné pomery príjemná cena.

Celú ponuku zobrazíte po kliknutí na nasledujúci odkaz: https://www.nehnutelnosti.sk/5022542/exkluzivne-na-predaj-novostavba-rodinny-dom-kotrcina-lucka/


Ak chcete výhodne kúpiť bývanie a radi by ste sa poradili s maklérom o tom, či robíte dobre, môžete využiť so mnou bezplatnú konzuláciu. Nehnuteľnosti vyberáme z ponuky najväčšieho slovenského realitného portálu www.nehnutelnosti.sk 


Ing. Ján Ratulovský
Riešime bývanie Žilina


 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo