Netradičné raftové preteky na Strečne už 26.septembra. Neváhajte a prihláste sa aj vy!


Foto: Netradičné raftové preteky na Strečne už 26.septembra. Neváhajte a prihláste sa aj vy! Foto: ilustračné / tjsokol.eu

Ako sme nedávno informovali, aj v roku 2015 nás čaká už 11.ročník najvýznamnejšej vodáckej akcie v severnom kúte Slovenska. TJ Sokol Žilina tak aj tento rok spolu s MSD Žilina usporadúva pre všetkých milovníkov vody so zmyslom pre humor netradičné raftové preteky. Prebiehajú vždy na konci septembra s krásnym počasím, ktoré pritiahne vždy množstvo pretekárov i divákov.

Registrácia je otvorená pre širokú verejnosť a nie sú požadované žiadne zvláštne skúsenosti ani znalosti z raftovania. Nemusíte sa teda báť, že by ste preteky nezvládli.

V registrácií do pretekov nastala zmena. Prihlasovanie na rafty sa predlžuje až do 14.septembra! Ak ešte váhate, stále máte možnosť sa prihlásiť.


V pretekoch budú medzi sebou súťažiť pretekári nie len v rýchlosti ale aj v ich kreativite, ktorú predvedú na svojich maskách.

Prihlásiť sa môžete na adrese www.tjsokol.eu do 14. septembra 2015. V cene je zahrnutá výzbroj a výstroj pre členov posádky, občerstvenie, doprava na štart.

Rafty - organizátori: TJ Sokol, MSD Žilina

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: