Polícia odhalila zlodeja, ktorý ukradol alkohol a cigarety po vlámaní do obchodu vo Veľkom Rovnom


Foto: Polícia odhalila zlodeja, ktorý ukradol alkohol a cigarety po vlámaní do obchodu vo Veľkom Rovnom Foto: Facebook/Polícia SR-Žilinský kraj

Koncom uplynulého roka sa neznáma osoba vlámala do obchodu v obci Veľké Rovné, odkiaľ odcudzila rôzny tovar. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline dnes prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti informovalo o úspešnom objasnení decembrového prípadu.

Zlodej do predajne potravín v obci Veľké Rovné násilne prenikol v skorých ranných hodinách, pričom rozbil sklo na vstupných dverách. Následne z predajných regálov zobral fľaše alkoholu a cigarety v hodnote približne 180 eur. Keďže však počas vlámania poškodil vybavenie obchodu, celková škoda presiahla hranicu 266 eur.

Policajtom z obvodného oddelenia v Bytči sa prípad podarilo objasniť v priebehu niekoľkých dní. Zlodejom mal byť 34-ročný Ladislav z okresu Bytča, ktorého vyšetrovateľ obvinil z prečinov krádeže a poškodzovania cudzej veci.

„Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Obvinený je stíhaný na slobode,“ uviedlo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline.


Prečítajte si viac: