Deti zo Žilinského kraja môžu za kresbu vyhrať stretnutie s policajným šteniatkom Harrisonom a ďalšie ceny


Foto: Deti zo Žilinského kraja môžu za kresbu vyhrať stretnutie s policajným šteniatkom Harrisonom a ďalšie ceny Foto: Facebook/Polícia SR-Žilinský kraj

Žilinská polícia pripravila netradičnú súťaž pre deti z celého kraja. Za najkrajšiu kresbu alebo maľbu policajného vozidla s vianočnou tematikou môže najmladšia generácia vyhrať zaujímavé ceny. Súťaž vyhlásilo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Úlohou detí je nakresliť, ako by podľa nich malo vyzerať správne vianočné policajné auto. Svoje výtvory môžu zasielať priamo do súkromnej správy na facebookovej stránke žilinskej polície, alebo formou emailu na adresu krpzzaprevencia@.sk. Súťaž začala v piatok 2. decembra a potrvá viac než dva týždne.

„Vyhlasujeme vianočnú súťaž pre deti! Hlavná výhra bude stretnutie s policajným šteniatkom Harrisonom, ktoré si môžete pozrieť aj na titulnej fotke oficiálnej FB stránke – Polícia SR Žilinský kraj. Tešíme sa na každý obrázok,“ uviedli policajti.

Ďalšie z najkrajších detských kresieb budú odmenené rôznymi zaujímavými policajnými darčekmi. Po vyhodnotení súťaže, ktoré prebehne v utorok 20. decembra, polícia kontaktuje výhercov cez súkromné správy na Facebooku.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu