V decembri sa na deti v Krajskej knižnici v Žiline teší uzimený snehuliak Kýchalko


Foto: V decembri sa na deti v Krajskej knižnici v Žiline teší uzimený snehuliak Kýchalko Foto: Krajská knižnica v Žiline

Krajská knižnica v Žiline pozýva deti aj rodičov na ďalšie zo série podujatí Klub u Knihuľky. Tentokrát sa malí zvedavci môžu tešiť na tematický príbeh o uzimenom snehuliakovi Kýchalkovi.

Keďže je o takéto podujatia veľký záujem, knižnica dáva svojim návštevníkom možnosť vybrať si až z dvoch decembrových termínov. Krásnu rozprávku si môžu prísť vypočuť v pondelok 5. decembra alebo v utorok 6. decembra o 10:30 hod. dopoludnia.

Pokiaľ sa chcete podujatia zúčastniť, Krajská knižnica v Žiline z kapacitných dôvodov prosí o skoré nahlásenie záujmu. Vytvorila preto online prihlasovací formulár na tomto odkaze.

„Prečítame si spolu zimný príbeh o snehuliakovi. Nie je to však obyčajný snehuliak, ale taký, ktorému je zima. Ako sa o neho postarajú jeho kamaráti? A bude už dobre? Dozvieme sa spolu po prečítaní tejto rozprávky. A ako tradične nebude v našom klube chýbať ani tvorenie,“ sľubuje knižnica.

Miesto: Krajská knižnica v Žiline
Dátum: 05.12.2022 - 10:30    06.12.2022 - 11:30


Prečítajte si viac: