Po ceste na výlet sa zastavili v žilinskom obchode, z auta im ukradli notebook, batožinu aj bundu


Foto: Po ceste na výlet sa zastavili v žilinskom obchode, z auta im ukradli notebook, batožinu aj bundu Foto: Ilustračné foto/google.com

Cesta na výlet sa pre rodinu zmenila na nepríjemnú skúsenosť potom, ako na krátku chvíľu zastavili pre žilinským obchodom. V priebehu niekoľkých minút do ich zaparkovaného vozidla prenikol neznámy páchateľ, ktorý z neho ukradol batožinu a ďalšie predmety.

K incidentu došlo v piatok 18. novembra približne o 14:30 hod. popoludní na parkovisku pred predajňou TEDi v obchodnej galérii NAŠA v Žiline. Majiteľka vozidla si nepamätá, či ho po zaparkovaní zamkli alebo nie, zlodej ho však pri otváraní nepoškodil.

Z automobilu v priebehu niekoľkých minút zmizla veľká cestovná taška s osobnými vecami a oblečením na turistiku, zelená dámska bunda a dve ďalšie tašky. Zlodej sa pravdepodobne pokúsil zobrať aj pánsku bundu, ktorú strhol z vešiaku, no nakoniec ju nechal vo vozidle. Manželom podľa ich odhadu vznikla škoda približne 1100 eur, pretože v cestovnej taške mali zabalený aj notebook.

„Odohralo sa to do maximálne 7 minút, takže si myslíme, že to bol niekto s autom. Toľko vecí keby nesie ten človek, to by asi nezvládol, keďže cestovka bola dosť veľká a plná, plus bunda a dve tašky,“ priblížila majiteľka odcudzených predmetov.

Prípadom sa aktuálne zaoberá polícia. Pokiaľ ste sa v uvedenom čase pohybovali v blízkosti predajne TEDi v Žiline a boli ste svedkom popisovanej udalosti, kontaktuje políciu na bezplatnej linke 158 alebo osobne na najbližšom oddelení Policajného zboru.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu