Hľadaný muž, ktorý mal pri sebe injekcie a neznámu látku, predložil polícii cudzie doklady


Foto: Hľadaný muž, ktorý mal pri sebe injekcie a neznámu látku, predložil polícii cudzie doklady Foto: Facebook/Mestská polícia Žilina

Žilinskí mestskí policajti zadržali mladého muža z Kysúc, po ktorom už takmer mesiac pátrali muži zákona z okolitých miest. O úspešnom zásahu informovala Mestská polícia Žilina vo štvrtok 3. novembra prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Pátranie po 21-ročnom mužovi z Kysuckého Nového Mesta vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline vo štvrtok 6. októbra. Po takmer mesiaci bol objavený pozornou hliadkou mestskej polície v centre mesta Žilina.

Hliadkujúci policajti vyzvali muža, aby sa preukázal dokladom totožnosti. Ten sa ich pokúsil oklamať tým, že predložil občiansky preukaz patriaci inej osobe. Mladík pravdepodobne veril, že sa takýmto spôsobom vyhne zadržaniu.

„Nepochodil. A to doslova, pretože privolaná hliadka Policajného zboru si muža na mieste prevzala aj s vecami, ktoré mal pri sebe - injekčné striekačky a jednu zatavenú s neznámou kryštalickou látkou,“ uviedla Mestská polícia Žilina.

Prečítajte si viac: