V centre Žiliny otvorili nové Bistro Straff - podnik s kvalitnou gastronómiou a príjemným prostredím


Foto: V centre Žiliny otvorili nové Bistro Straff - podnik s kvalitnou gastronómiou a príjemným prostredím

Žilina zaznamenáva neustály rozvoj v oblasti podnikania a s tým súvisiaci rozmach gastronómie. V meste pribúdajú reštaurácie a prevádzky, ktoré ľuďom prinášajú rôzne novinky. Niektoré z podnikov zasa prechádzajú transformáciou a snažia sa prispôsobovať potrebám a požiadavkám svojich hostí.

Jedným z nich je aj Bistro Straff, ktoré je z minulosti mnohým známe ako obľúbený caffé a wine bar zo žilinského obchodného centra Aupark. Majitelia značky sa rozhodli pre zmenu a otvorili moderný podnik s terasou ponúkajúci chutné večerné a obedové menu, kávu a kvalitné vína.

Bistro Straff nájdete na ulici Jána Milca v centre Žiliny. Pri jeho návšteve sa každý deň môžete tešiť na lákavé jedlá, ktoré pripravuje skúsený šéfkuchár výlučne z čerstvých lokálnych surovín. Samozrejmosťou je pritom moderné servírovanie v príjemnom prostredí.

Žilinský podnik získava sympatie zákazníkov najmä vďaka kvalite a pestrej ponuke jedál. Neponúka síce siahodlhý jedálny lístok, no vždy varí niekoľko vybraných špecialít, ktorých ponuku obmieňa každý deň. Vďaka poctivo vyberaným surovinám a skúseným kuchárom sa tu aj denné menu stáva gastronomickým zážitkom.


Chuťové poháriky hostí sa navyše môžu po hlavnom jedle potešiť vynikajúcimi dezertmi. Ak hľadáte vhodné miesto s ponukou obedového a večerného menu, ktoré je otvorené od utorka do soboty, Bistro Straff určite splní vaše očakávania. Výhodou pri návšteve je bezproblémové parkovanie v okolí a v letných mesiacoch príjemné posedenie na rozľahlej terase.

Bistro je vhodné na rodinné posedenia, menšie oslavy, ale aj firemné akcie či večierky. V blížiacom sa predvianočnom období si môžete na čísle 0908 901 083 rezervovať priestor pre príjemné posedenie s kolegami alebo vianočné párty.

Prečítajte si viac:


Zdroj: PR Bistro Straff