Na ulici Saleziánska maskovaný muž prepadol potraviny


Foto: Na ulici Saleziánska maskovaný muž prepadol potraviny Foto: ilustračné

Podľa informácií od čitateľa mal dnes okolo 11:00 hod. maskovaný muž prepadnúť pobočku potravín COOP Jednota Žilina. Udalosť sa mala odohrať na ulici Saleziánska. Muž sa mal údajne zľaknúť predavačky, ktorá kričala a následne ušiel.

Na mieste zasahovali žilinskí kriminalisti a policajní technici, ktorí zaistili stopy a odobrali odtlačky prstov. Polícia po páchateľovi pátra.

Správu budeme aktualizovať.

Aktualizácia vyjadrenie polície 17:40

Polícia v Žiline intenzívne pátra po doposiaľ neznámom páchateľovi, ktorý v stredu 5. augusta predpoludním vošiel do predajne potravín na ulici Jarnej v Žiline. Neznámy muž s kuklou na hlave a so slovami „Toto je prepad“ chcel od predavačky, aby otvorila pokladňu a dala mu peniaze. Neznámy muž pritom držal v ruke nožík. Predavačka sa rozkričala a zavolala na kolegyňu, na čo sa muž zľakol a z predajne ušiel. Stratil sa v uliciach mesta. Prípad prevzala vyšetrovateľka, ktorá začala trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Na prípade polícia naďalej intenzívne pracuje a po podozrivom mužovi pátra.

Popis podozrivého muža: výška cca 190 cm, stredná postava, vek cca 55 rokov
Popis oblečenia: tmavomodré montérky s trakmi, červené tričko s krátkymi rukávmi, pletená kukla sivej farby s otvormi na oči


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ