Žilina má ďalší úspešný klub – hip hop sa tancuje v MyDANCE, chcete sa pridať?


Foto: Žilina má ďalší úspešný klub – hip hop sa tancuje v MyDANCE, chcete sa pridať?
Galéria: 7 fotiek

Za posledné 2 roky sa toho na súťažiach v rôznych športoch veľa neudialo vzhľadom na pandemickú situáciu. Postupne ako sa uvoľňovali opatrenia, rozbehli sa naplno aj mnohé športy a ožilo aj súťaženie. 

Našťastie, v Žiline sa nezaháľalo ani počas doby online vyučovaní a deti, ktoré v MyDANCE tancujú si dokázali udržať ba dokonca zlepšiť svoju formu, zachovať si radosť z tanca tak, ako sme na to boli zvyknutí už od našich začiatkov v roku 2015. Už vtedy sa tréneri naplno snažili posunúť svoju energiu a zanietenie pre tanec ďalej na deti.

Podarilo sa im priamo ovplyvniť jednu celú generáciu od škôlkarov až po stredoškolákov aby títo začali postupne nosiť ocenenie po ocenení. Samozrejme, nič nejde hneď a preto sme si museli postupne vyšliapať svoju cestu úspechov ale aj neúspechov. Pochopili sme, že cesta tanečníka nie je pre každého, ale kto sa v tanci nájde – bude to vášeň na dlhý čas. 

Na týchto základoch sme v roku 2021 a 2022 klub opäť postavili na štartovné pole a začalo prichádzať prvé ovocie. Deti vyhrávali prvé miesta skoro vo všetkých pohárových kategóriách teda sólach, duách aj skupinách. Vrcholom doterajších úspechov trénerov, detí aj hrdých rodičov boli majstrovstvá Slovenska v hip-hope, kde sme získali 3 prvé miesta ako aj majstrovstvá Slovenska v street dance show odkiaľ sme si priviezli 2 prvé a 2 druhé miesta. Momentálne máme ako majster SR namierené na zahraničné súťaže – majstrovstvá sveta organizácie IDO (International Dance Organization). 

Od septembra opäť otvoríme svoje brány pre deti zo Žiliny a okolia a začneme robiť to, čo nás najviac baví a čo (vzhľadom na výsledky) robíme najlepšie ako vieme. Sály sa nám naplnia drobcami čo majú 4 roky aj juniormi zo stredných škôl. Prídu deti, ktoré sú s nami od roku 2015 ale aj nové, ktoré uvidíme prvý krát.

Teraz, pokiaľ je v našich tanečných sálach prázdninový pokoj, môže každý rodič, ktorý uvažuje o hip hop tanci alebo break dance pre svoje dieťa, prihlásiť svoju ratolesť cez náš online formulár. Áno, niečo dobré nás táto doba naučila – niektoré veci sú efektívnejšie a rýchlejšie online. Preto ak patríte do skupiny rodičov, kde deti tancujú od rána do večera doma alebo by radi tancovali pod vedením trénerov, navštívte už teraz www.mydance.sk.

Nie je nič ľahšie ako teraz prihlásiť na našom webe dieťa a od septembra začať hneď trénovať. Naša filozofia nie je postavená len na súťažiach a talentovaných deťoch ale na každom, kto sa chce zabaviť tancom a zdravo hýbať v kolektíve našej MyDANCE FAM.
Prečítajte si viac:


Zdroj: PR MyDANCE