Žilinská autoškola PRO prichádza od augusta s ďalšími novinkami a limitovanými letnými zľavami


Foto: Žilinská autoškola PRO prichádza od augusta s ďalšími novinkami a limitovanými letnými zľavami

Jedna z najznámejších autoškôl v Žiline si od 1. augusta pripravila pre budúcich vodičov niekoľko noviniek. Nezabudla pritom ani na ostatných účastníkov cestnej premávky, pre ktorých chystá špeciálne školenia. V rámci limitovanej letnej akcie navyše prináša možnosť získať vodičské oprávnenie za zvýhodnené ceny.

Autoškola PRO začala písať svoju históriu v roku 2017 a jej hlavným cieľom je vytváranie nového typu vodičov. Od svojej konkurencie sa líši predovšetkým neštandardným spôsobom výučby, počas ktorej učí ohľaduplnosti, spolupráci s inými vodičmi, nepísané pravidlá dopravy či vodičský bontón.

Každý absolvent získava počas kurzu viaceré benefity a môže si tiež napríklad dobrovoľne vyskúšať jazdy s vozíkom v ostrej premávke či šoférovať auto s automatickou prevodovkou. Vzdelávanie s individuálnym prístupom prebieha voľnou formou s veľkou mierou trpezlivosti. 

Počas hodín si absolventi natrénujú parkovanie nielen medzi kužeľmi na cvičisku, ale aj na mestských parkoviskách s reálnymi prekážkami a vozidlami. Vďaka praktickým radám inštruktorov tak hravo zvládnu kdekoľvek zaparkovať kolmo aj pozdĺžne.

Výučba pochopiteľne pozostáva aj z ďalších dôležitých bodov, ktoré budúcich motoristov naučia správne kontrolovať a dopĺňať všetky prevádzkové kvapaliny, merať tlak v pneumatikách, vymieňať kolesá v prípade defektu či šetrne umývať automobil napríklad od piesku a iných nečistôt ničiacich lak.

Medzi obľúbené benefity mnohých absolventov patria diaľkové jazdy na nových nepoznaných cestách mimo Žiliny. Inštruktori zvyknú zvoliť zaujímavé trasy na diaľniciach, v tuneloch či cez horské priechody.

Limitované letné zľavy počas augusta

Počas augusta majú možnosť študenti škôl využiť špeciálnu letnú zľavu na kurz vo výške 90 eur, pri nezáväznej online objednávke stačí zadať kód „LETO 2021“. V prípade registrácie viacerých osôb súčasne na jeden kurz platia skupinové zľavy, bližšie informácie je možné získať telefonicky alebo osobne.

V autoškole PRO je možnosť bezplatne si rezervovať miesto v niektorom z kurzov, ktoré budú realizované v termínoch do konca roka 2021. 

Novinkou sú školenia „Bezpečne na cestách“ určené chodcom, korčuliarom, cyklistom či kolobežkárom. Inštruktori ich oboznámia so základnými pravidlami bezpečného správania na cestách, priechodoch pre chodcov či chodníkoch. Takéto školenie je možné absolvovať do konca tohto roka so zľavou až 90 eur pri zadaní kódu „BEZPECNENACESTACH2021“.

Každý absolvent školenia dostáva špeciálny školiaci preukaz dopravného účastníka cestnej premávky. Všetci úspešní absolventi kurzu o vodičské oprávnenie zasa získajú certifikát PRO vodiča, ktorý obsahuje desatoro cestných pravidiel.

Viac informácií je možné získať na sociálnych sieťach alebo priamo na stránke autoskola.pro.

Prečítajte si viac:


Zdroj: PR autoškola PRO