Dopyt po 1-izbových a 2-izbových bytoch stále stúpa, projekt Kamence spúšťa druhú etapu výstavby


Foto: Dopyt po 1-izbových a 2-izbových bytoch stále stúpa, projekt Kamence spúšťa druhú etapu výstavby
Galéria: 12 fotiek

Vynikajúci pomer ceny a kvality prináša renomovaný developer Istrofinal v projekte Kamence - Etapa 2 v Kysuckom Novom Meste.

Kamence, nová mestská štvrť v atraktívnej zelenej lokalite na nábreží rieky Kysuce, a zároveň na skok do mesta, priťahuje pozornosť mnohých záujemcov o bývanie. Po úspešnej výstavbe prvej etapy a odovzdaní bytov novým majiteľom, pokračuje investor vo výstavbe očakávanej etapy číslo dva.

Tvoria ju tri bytové domy so 79 bytmi predstavujúcimi ideálne rodinné bývanie v dostupnej cene. Pôjde o klasické 1-, 2-, 3- a 4 - izbové byty na piatich až šiestich podlažiach, zaujímavo riešené nízko podlažné byty s predzáhradkami, aj strešné byty s veľkými terasami. Či už hľadáte štandard alebo niečo navyše, prídete si na svoje.

Nízkometrážny byt s dvomi balkónmi? Aj taký nájdete v Kamencoch!

Aktuálny vývoj na realitnom trhu potvrdzuje, že v súčasnosti sú najviac žiadané 1 a 2-izbové byty a dopyt po nich stále stúpa. V Etape 2 budú aj tieto menšie byty disponovať krytým balkónom, v niektorých prípadoch dokonca dvomi. Ich výhodou bude teda dostatok svetla. Architekti balkóny navrhli tak, že budú od seba dômyselne oddelené nepriehľadnými prepážkami a svojim obyvateľom tak poskytnú potrebné súkromie. Zároveň si však viete so susedom bez problémov poklebetiť, a v prípade potreby podať kilo múky.

Ak hľadáte niečo atypické, venujte pozornosť ponuke bytov s predzáhradkami, medzi ktorými nájdete aj 1-izbové a 2-izbové varianty.

Vysoká kvalita je v cene štandardu

Všetky byty sú vybavené štandardne, no na vysokej úrovni. Zahŕňajú podlahy, s možnosťou výberu dekoru, interiérové dvere a zárubne, kúpeľňu a toaletou s obkladom, prípravu na kuchynskú linku i bezpečnostné vchodové dvere. Okná budú osadené z vrstveného 3-skla a budú mať 5-komorový rám. Pri výstave Etapy 2 budú použité moderné stavebné materiály, ktoré zabezpečujú bývanie s najvyšším energetickým štandardom.

Bývajte v kvalitnom byte obklopení zeleňou

Novostavby projektu Kamence sú umiestnené v pokojnej a zelenej lokalite blízko rieky Kysuca. Projekt zahŕňa aj ďalšiu výsadbu drevín, takže počítajte s tým, že areál sa v budúcnosti ešte viac zazelená a vy budete môcť relaxovať v tôni stromov. Takisto ako v prvej etape, aj v druhej pribudnú okolo domov lavičky a iný mobiliár.

Pohodlné parkovanie a kvalitná občianska vybavenosť

Parkovanie je vyriešené formou novovzniknutého parkoviska s 98 miestami, ktoré bude orientované smerom od hlavnej cesty. Bezprostredné okolie domov tak bude pokojné a bezpečné. V blízkosti bytového komplexu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, medzi bytovými domami budú obyvateľom či návštevníkom Kamencov k dispozícii promenády s drobnými obchodnými prevádzkami, kaviarňami či reštauráciou. Pripravuje sa aj výstavba novej obchodnej galérie.

Pomer ceny a kvality nemá v okolí konkurenciu

Pri kúpe bytu na Kamencoch v Etape 2 je veľkou výhodou cenová dostupnosť. V porovnaní s rôznymi lokalitami v žilinskom regióne zaň zaplatíte menej. Predajca má veľmi dobre nastavené financovanie a pomoc pri zriaďovaní hypotekárneho prefinancovania vo viacerých bankách je samozrejmosťou.

Predpokladané ukončenie výstavby Etapy 2 je v septembri 2022, viac informácií nájdete na www.kamence.sk.Prečítajte si viac:

Zdroj: PR Istrofinal