Nové krúžky CVČ Žilina: Včelársky, Fotografický, Novinársko-investigatívny či Web developer


Foto: Nové krúžky CVČ Žilina: Včelársky, Fotografický, Novinársko-investigatívny či Web developer

Centrum voľného času (CVČ) Žilina pripravilo v nadchádzajúcom školskom roku 2020/2021 množstvo nových krúžkov, ktoré sú určené pre široké vekové spektrum detí aj dospievajúcich.

Nechýbajú medzi nimi ani Keramický, Fotografický, Včelársky či Klub priateľov psov a Klub priateľov mačiek. V ponuke nájdete aj Detský orchester, Web developer, Spoločenský tanec, Debatný klub, Kreatívny klub a Lukostreľba.

„Všetky naše záujmové útvary prebiehajú pod vedením starostlivých vychovávateľov a pedagógov a v peknom prostredí v centre mesta Žilina v moderných priestoroch. Výhodou je bezkonkurenčne nízka cena, príležitosť užitočne naplniť a stráviť voľný čas, kreatívne sa prejaviť, spoznať nových kamarátov, zahrať sa nové hry, skúmať a bádať, objaviť neobjavené, vyrozprávať sa, získať nové zručnosti, schopnosti, výmena skúseností...“ pozýva rodičov aj deti nová riaditeľka CVČ Žilina Annamária Mihalčinová.

Z noviniek vyberáme: 

Web developer od 15-30 rokov 
Mladí ľudia sa naučia vytvoriť web stránku, zorientujú sa v oblasti webdevelopu, získajú informácie tipy a triky priamo od ľudí z praxe v danej oblasti. Podmienka vlastný notebook.

Detský orchester od 7-18 rokov
Ak si hudobník alebo hudobníčka, máš hudobné schopnosti ktoré chceš rozvíjať a chceš sa stať členom partie mladých ľudí ktorých spája vzťah k hudbe, detsky orchester je pre teba ako stvorený.

Novinársko-investigatívny od 10-18 rokov
Pod vedením dlhoročného novinára budú deti zasvätené do tajov a zákulisia novinárskej činnosti a investigatívy. Výsledkom ich práce bude vydanie vlastného časopisu.

Debatný klub od 12-18 rokov 
Účastníci budú viesť debaty na aktuálne témy - ekológia, problémy mladých, aktuálne dianie každodenného života, naučia sa argumentovať a zároveň prijať a počúvať argumenty ostatných.

Klub Priateľov Psov A Mačiek od 7-18 rokov
Príjemné stretnutia mladých chovateľov psov a mačiek s cieľom výmeny skúseností. A to všetko pod vedením nadšeného chovateľa a odborníka.

Minicentrum Slniečko od 1-3 rokov + rodičia
Deti a rodičia z Minicentra Slniečko! Tešíme sa opäť na cvičenie, tancovanie, výtvarne tvorenie, precvičovanie jemnej motoriky, hranie sa, kopec zábavy a detského smiechu. Začíname znovu v septembri 2020 už aj v Centre voľného času na Kuzmányho 

Viac informácií a možnosť prihlasovania nájdete na www.cvczilina.sk

Prečítajte si viac: