Dnes najčítanejšie
Žilinskí policajti zadržali 25-ročného drogového dílera, našli u neho 36 dávok pervitínu

03 august 2018 - 14:29

Vlci z MsHK Žilina majú za sebou prvý prípravný zápas, s poľským JKH GKS Jastrzebie remizovali 1:1

Foto: Vlci z MsHK Žilina majú za sebou prvý prípravný zápas, s poľským JKH GKS Jastrzebie remizovali 1:1
Foto: ilustračné
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Klub MsHK Žilina včera odohral prvý prípravný zápas, v ktorom sa Vlci predstavili proti poľskému extraligistovi JKH GKS Jastrzębie. V bránke MsHK Žilina sa predstavil Maroš Mikoláš, kapitánské “C” mal na hrudi Rudolf Huna. Jeho asistentmi sú v príprave Peter Húževka a Richard Jenčík.

O jediný gól Vlkov sa postaral Emil Bagin po asistencii Filipa Surovku. Po remíze v riadnom hracom čase nasledovali samostatné nájazdy, v ktorých sa priklonila šťastena na stranu poľského tímu. Najbližšie čaká žilinských hokejistov utorňajší zápas v Martine a vo štvrtok sa predstavia opäť doma s Liptovským Mikulášom.

Hokejový klub zároveň informoval o tom, že 25-ročný útočník Michal Švihálek sa rozhodol ukončiť kariéru, v Žiline pôsobil posledné dva roky a podieľal sa aj na zisku bronzovej medaily v ročníku 2016/2017.

„Dvadsaťpäťročný rodák z Jindřichovho Hradca sa rozhodol ukončiť aktívnu kariéru, pričom klub z dôvodu ochrany súkromia nebude poskytovať bližšie informácie. Švihálek nastupoval posledné dva ročníky za MsHK Doxxbet Žilina, v uplynulej sezóne nazbieral v 60 tipsportligových zápasoch 25 bodov (16+9) a 107 trestných minút,“ uviedol MsHK Žilina na oficiálnej stránke.

Zostava MsHK proti JKH GKS Jastrzebie:

Mikoláš (Horčička Ľuboš) - Ďurkech J., Ďurkech L., Janota, Novotný Martin, Kluka, Surovka, Húževka (A), Rehák, Mendrej, Huna (C), Jenčík (A), Ondruš, Briestenský, Hrazdíra, Síkela, Danielčák, Prášil, Bagin, Matejka, Thémar.


Dopravný servis
Strečno
Zver pri ceste
22:53
Lavobrezná
Prekážka na ceste
21:39
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
21:15
Strečno
Zver pri ceste
20:52
Hričovská
Jama na ceste
20:29
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia