Dnes najčítanejšie
Polícia odvolala pátranie po Saskii Káčerovej, tínedžerku sa podarilo nájsť a je v poriadku

17 júl 2018 - 12:54

Polícia vypátrala a obvinila 20-ročného Jozefa z Čadce, ktorý nahlásil bombu v automobilke KIA

V utorok 3. júla 2018 bol v automobilke KIA v Tepličke nad Váhom vyhlásený bombový poplach. Neznámy muž zavolal na linku 158 a uviedol, že v priestoroch automobilky by sa mohla nachádzať bomba. 

Polícia ihneď po prijatí oznámenia vykonala všetky potrebné úkony a opatrenia za účelom ochrany života a zdravia. Počas opatrení bola zastavená aj výroba v jednotlivých halách. Policajti aj za pomoci služobných psov vykonali pyrotechnické prehliadky objektov s negatívnym výsledkom. 

Volajúceho, ktorý šíril poplašnú správu, sa podarilo vypátrať

„Žilinskí kriminalisti spoločne s kriminalistami z Čadce dôslednou operatívno-pátracou činnosťou vypátrali a zadržali podozrivého z trestného činu šírenia poplašnej správy. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 20-ročného Jozefa (z Čadce) z trestného činu šírenia poplašnej správy,“ informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.

Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov. Ďalšie okolnosti prípadu, ako aj výška spôsobenej škody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.Dopravný servis
Lavobrezná
Práca na ceste
06:44
Hlavná, Bytčica
Kolóna
06:42
Radoľa
Kolóna
06:38
Terchová
Prekážka na ceste
06:29
Vranie
Prekážka na ceste
06:28
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina