Dnes najčítanejšie
Žilinskí policajti našli u Mareka na Hájiku väčšie množstvo pervitínu, za drogy už bol v minulosti odsúdený

17 júl 2018 - 12:54

Polícia vypátrala a obvinila 20-ročného Jozefa z Čadce, ktorý nahlásil bombu v automobilke KIA

Foto: Polícia vypátrala a obvinila 20-ročného Jozefa z Čadce, ktorý nahlásil bombu v automobilke KIA
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

V utorok 3. júla 2018 bol v automobilke KIA v Tepličke nad Váhom vyhlásený bombový poplach. Neznámy muž zavolal na linku 158 a uviedol, že v priestoroch automobilky by sa mohla nachádzať bomba. 

Polícia ihneď po prijatí oznámenia vykonala všetky potrebné úkony a opatrenia za účelom ochrany života a zdravia. Počas opatrení bola zastavená aj výroba v jednotlivých halách. Policajti aj za pomoci služobných psov vykonali pyrotechnické prehliadky objektov s negatívnym výsledkom. 

Volajúceho, ktorý šíril poplašnú správu, sa podarilo vypátrať

„Žilinskí kriminalisti spoločne s kriminalistami z Čadce dôslednou operatívno-pátracou činnosťou vypátrali a zadržali podozrivého z trestného činu šírenia poplašnej správy. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 20-ročného Jozefa (z Čadce) z trestného činu šírenia poplašnej správy,“ informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.

Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného muža do väzby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov. Ďalšie okolnosti prípadu, ako aj výška spôsobenej škody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.Dopravný servis
Radoľa
Kolóna
07:15
Oškerda
Kolóna
07:13
Vysokoškolákov
Kolóna
06:59
Strečno
Jama na ceste
06:43
Strečno
Kolóna
06:41
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia