Dnes najčítanejšie
Žilinský samosprávny kraj ocenil 30 najlepších stredoškolských študentov, pozrite si ich mená

14 jún 2018 - 07:28

Pred strednou zdravotníckou školou sa obnažoval a ukájal neznámy muž, polícia ho zadržala

Foto: Pred strednou zdravotníckou školou sa obnažoval a ukájal neznámy muž, polícia ho zadržala
Foto: ilustračné

Mestská polícia prijala v minulom týždni telefonický oznam, ohľadne obnaženého muža, ktorý sa mal pohybovať po Hlbokej ceste v Žiline. Oznamovateľka uviedla, že tento muž sa mal navyše ukájať na verejnom priestranstve, pred Strednou zdravotníckou školou. 

Operačné stredisko mestskej polície vyslalo na miesto hliadku za účelom vykonania kontroly. Mestskí policajti pátrali po obnaženom mužovi a zakrátko ho aj našli. 

„Hliadkou MP na mieste vykonaná kontrola, pri ktorej bol zistený František Š., bytom Žilina, ktorý sa priznal, že sa skutku dopustil. Súčasne uviedol, že na verejnosti onanuje pravidelne,“ informuje mestská polícia vo svojej správe.

Policajti sa následne spojili s oznamovateľkou, ktorá bola ochotná v tejto veci svedčiť. Prípad preto prenechali na ďalšie riešenie štátnej polícii. Muž bol po dohovore s OO PZ Žilina - východ predvedený na stálu službu.

Nešlo o prvý prípad, kedy sa mal neznámy muž ukájať či prechádzať obnažený na verejnosti. Už v minulosti došlo k viacerým incidentom práve na Hlbokej ceste, ale aj v okolí Žilinskej univerzity a lesoparku. 0 zdieľaní
Zdroj: Mestská polícia Žilina

Dopravný servis
Nemocničná
Prekážka na ceste
01:53
Oškerda
Prekážka na ceste
00:52
Nemocničná
Prekážka na ceste
00:29
Matice slovenskej
Dopravná nehoda
23:57
Strečno
Prekážka na ceste
22:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina