14 máj 2018 - 13:24

Na stavbe D1 pri Višňovom došlo k ďalšiemu úrazu, pracovníka prevážali do nemocnice v umelom spánku

Foto: Na stavbe D1 pri Višňovom došlo k ďalšiemu úrazu, pracovníka prevážali do nemocnice v umelom spánku
Foto: čitateľ

Viacerí čitatelia nás v sobotu 12. mája upozornili na výjazd záchranných zložiek smerom na stavbu diaľnice D1 vo Višňovom. Krátko po prejazde vozidiel cez obec vzlietal aj záchranársky vrtuľník zo žilinskej nemocnice. Podľa informácií, ktoré sa nám podarilo získať, utrpel jeden z pracovníkov na stavbe úraz.

„Buldozér pritlačil jedného vodiča nákladného vozidla. Teraz bojuje o život v Banskej Bystrici . Má zlomeninu nohy a panvy, a vnútorne krvácanie,“ opísal jeden z našich čitateľov.

Informácie o úraze dnes potvrdila aj Alena Krčová z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby. „Výzvu na tiesňovú linku 155 sme prijali o 14:28 hod. Prvé informácie hovorili o zranenom mužovi s krvácajúcimi poraneniami. Vyslaní záchranári 32-ročného muža ošetrili a transportovali do nemocnice v Banskej Bystrici s diagnózou zlomenina stehnovej kosti a šokový stav. Pacienta prevážali v umelom spánku,“ uviedla.

Na stavbe diaľničného úseku D1 Lietavská Lúčka - Višňové - Dubná Skala sa stalo za posledné mesiace viacero nehôd a nešťastí. Najvážnejšia z nich bola tragická nehoda priamo v tuneli, kde bager pritlačil dvoch pracovníkov.0 zdieľaní

Dopravný servis
Lavobrezná
Policajná hliadka
12:58
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
12:57
Strečno
Iné nebezpečenstvo
12:44
Na Horevaží
Jama na ceste
12:44
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina