Dnes najčítanejšie
Kreatívne bývanie aj originálne pracovné prostredie: Unikátne LOFT-y v žilinskom PIANO residence idú s dobou
Aktualizované: COVID-19 v Žilinskom kraji

26 apríl 2018 - 08:29

Medzi Žilinou a Kysuckým Novým Mestom došlo k nehode, cesta bude uzavretá do 11:00 hod.

Foto: Medzi Žilinou a Kysuckým Novým Mestom došlo k nehode, cesta bude uzavretá do 11:00 hod.
Galéria: 3 fotky
Foto: Facebook, Kr HaZZ v Žiline

Operačné stredisko KR PZ v Žiline informovalo dnes krátko pred 07:00 hod. o dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste I/11 za Kysuckým Novým Mestom, v smere do Žiliny. Pri Radoli sa zrazilo nákladné auto s osobným, cesta je na teraz prejazdná len v jednom smere a to striedavo.

Na vozovke je však vysypaný štrk, vodiči by mali rátať s veľkými kolónami.

„Na ceste I/11 v katastri obce Radoľa okr. KNM došlo k dopravnej nehode, pričom z dôvodu odstraňovania následkov po DN, bude uvedený úsek úplne uzatvorený približne v čase od 09.00 hod do 11.00 hod,“ uviedlo operačné stredisko KR PZ Žilina krátko pred 08:30 hod.

Obchádzková trasa: nákladná doprava môže využiť horský prechod Makov - cesta I/10, osobná doprava bude môcť čiastočne a veľmi obmedzene prejsť cez Kysucké Nové Mesto, v úseku budú hliadky PZ.

Aktualizácia 10:25 hod.

Nehoda na ceste I/11 v katastri obce Radoľa okr. KNM - doplnenie: úsek je od 10:15 hod. prejazdný v 1 jazdnom pruhu pre osobnú aj kamiónovú dopravu, na mieste je hliadka PZ.

Aktualizácia 11:20 hod.

Nehoda na ceste I/11 v katastri obce Radoľa okr. KNM - doplnenie: cesta je plne prejazdná, treba však počítať s kolónou, ktorá sa vytvorila v oboch smeroch.

Aktualizácia o stanovisko Kr HaZZ v Žiline

Dnes ráno krátko po pol siedmej bola na Krajské operačné stredisko v Žiline ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla s kamiónom na štátnej ceste I/11 v Kysuckom Novom Meste. Na mieste udalosti momentálne zasahujú hasiči z Kysuckého Nového Mesta a Žiliny.

Pri nehode došlo k prevráteniu návesu kamióna a jedna osoba ostala zakliesnená v osobnom vozidle. Hasiči vyslobodili zakliesnenú osobu a pokračujú v prácach na sprejazdnenie vozovky.

210 reakcií


Dopravný servis
Stráža
Práca na ceste
14:53
Oškerda
Kolóna
14:43
Cesta I/64
Práca na ceste
14:38
Stráža
Práca na ceste
13:57
Považský Chlmec
Policajná hliadka
13:54
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia