Dnes najčítanejšie
V oblasti pod Katovou skalou vo Veľkej Fatre našli nehybné telo 29-ročného muža zo Žiliny

27 marec 2018 - 16:45

Zažeňte jarnú únavu! Príďte si odpočinúť do Wellness Horal

Foto: Zažeňte jarnú únavu! Príďte si odpočinúť do Wellness Horal

Pokúša sa vás premôcť jarná únava a potrebujete načerpať nové sily? Spríjemnite si jarné dni dôkladným odpočinkom a zájdite si do Wellness Horal. Toto známe relaxačné centrum, jedno z najvyhľadávanejších v Českej republike, máte doslova na dosah - vo Velkých Karlovicích, ani nie hodinu od Žiliny.

Wellness je súčasťou karlovického hotelu Horal, v ktorom zaberá úctyhodných 7 500 metrov štvorcových na dvoch podlažiach. Najväčším lákadlom, ktoré uvítajú aj rodiny s deťmi, sú tri termálne bazény so slanou vodou vyhrievanou na 28 až 36°C.

Po kúpaní môžete odpočívať nielen na lehátku vo vnútri, ale aj na vonkajších terasách s výhľadom do údolia a so šálkou kávy, čaju, ovocných či zeleninových koktejlov a ďalším zdravým občerstvením z Vital baru.

Priľahlý saunový svet je kľudovou zónou prístupnou hosťom starším ako 14 rokov, v najväčšej saune s názvom Dome si môžete až deväťkrát denne zájsť na saunové rituály, ktoré sú medzi hosťami hitom.

Ide o spestrenie saunovania za asistencie saunéra, ktorý polieva horúce kamene vonnými esenciami, víri vzduch uterákmi a podáva hosťom k potieraniu tela rôzne druhy peelingov, ktoré vyživujú a vyhladzujú pokožku. To všetko v rámci ceny za vstup do saunového sveta.

Wellness Horal nadchne aj tých, ktorí si radi doprajú exotické masáže tej najvyššej kvality. Pod jednou strechou tu pôsobia terapeuti z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie, čo je zárukou skutočne autentického zážitku.

Navyše – keď si objednáte masáž, máte automaticky v cene aj časovo neobmedzený pobyt vo Wellness Horal a môžete pred terapiou aj po nej odpočívať ako dlho chcete.

Široká ponuka masáži pre osvieženie tela aj mysle - rodení terapeuti sú zárukou prvotriednej masáže

Ak by ste chceli urobiť niečo aj pre svoju fyzičku, ponaťahujte pred relaxáciou telo vo fitness centre alebo si dajte partiu tenisu. Pri hoteli je aj golfové ihrisko, požičovňa segway a elektrobicyklov alebo značené vychádzkové okruhy, pre deti od mája vonkajšie ihrisko.

A čo keď vám po relaxácii vytrávi? Pochutnajte si na regionálnych špecialitách v hotelovej Valašské hospůdce. V teplejších dňoch pribudne tiež možnosť posedenia na vonkajšej terase s romantickým výhľadom do údolia.

Skrátka ideálne miesto pre spočinutie a načerpanie energie.
Viac na www.wellnesshoral.cz

7 zaujímavostí o Wellness Horal:
1.    Otvorené je denne do 22. hodiny – termálne bazény už od 7. hodiny ráno, saunový svet s ponukou masáží od 10. hodiny.
2.    Vstupné je počas bežných dní výhodnejšie: do termálnych bazénov o 4 a do saunového sveta až o 12 eur.
3.    Každú prvú sobotu sa koná Saunová noc s predĺženou otváracou dobou do polnoci. Najbližšia je v sobotu 7. apríla.
4.    Oslávenci majú v deň narodenín vstup do Wellness Horal za symbolickú 1 korunu.
5.    Keď sa ubytujete v hoteli Horal alebo v blízkom Spa hoteli Lanterna, máte neobmedzený vstup do Wellness Horal v cene ubytovania.
6.    Skúste novinku v ponuke masáží: originálny turecký hammam.
7.    Celodenný pôžitok ponúka Wellness den pro zdraví, zahŕňajúci celodenný pobyt vo Wellness Horal s masážou a trojchodovým menu na obed či večeru.0 zdieľaní
Zdroj: PR Veľké Karlovice

Dopravný servis
Kvačalova
Policajná hliadka
23:25
Strečno
Kolóna
22:44
Strečno
Policajná hliadka
20:37
Košická
Jama na ceste
20:13
Strečno
Jama na ceste
19:53
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina