Dnes najčítanejšie
VIDEO: Do výbavy polície pribudli bezpilotné drony, vďaka nim sa budú priestupky zaznamenávať jednoduchšie

11 marec 2018 - 12:29

Dražba špeciálnych dresov MsHK Žilina s tematikou 5. pluku končí už zajtra

Foto: Dražba špeciálnych dresov MsHK Žilina s tematikou 5. pluku končí už zajtra
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Hokejisti MsHK Žilina odohrali v stredu 7. februára 2017 zápas proti HC 07 Detva v špeciálnej edícii dresov, pripomínajúcich vojenskú výstroj. Napriek tomu, že v zápase podľahli Vlci hosťom 4:5 po predĺžení, unikátne dresy na počesť 25. výročia založenia žilinského 5. pluku špeciálneho určenia putujú do dražby.

„Je dôležité pripomenúť a uctiť si ľudí, ktorí každý deň riskujú svoje životy, ochraňujú nás, bežných ľudí, a zabezpečujú mier v našej krajine. Žilinský 5. pluk patrí medzi elitné bojové jednotky nielen na Slovensku ale aj vo svete, ktoré sú nasadzované do rôznych konfliktov. Týmto im vzdávame hold a tento zápas bude venovaný hlavne im. Dúfam, že spolu s divákmi vytvoríme skvelú atmosféru. Po zápase pôjdu dresy do dražby,“ uviedol ešte pred zápasom športový riaditeľ MsHK Žilina Imre Valášek.

Dražba dresov začala dňa 7. marca a potrvá len do zajtrajšieho dňa, 12. marca 2018, do 20:00 hod. Najväčší záujem je zatiaľ podľa ponúknutej sumy o dres reprezentanta Lukáša Kozáka a opory v bráne Tomáša Tomeka. Dražba prebieha na http://www.forfanshop.com/aukcie/jerseys-of-mshk-zilina-25th-anniversary-of-the-establishment-of-the-5th-special-purpose-regiment
Dopravný servis
Nemocničná
Práca na ceste
09:14
Cesta I/64
Policajná hliadka
08:58
Estakáda
Policajná hliadka
08:54
Budatínska Lehota
Kolóna
08:54
Cesta I/64
Práca na ceste
08:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia