Juniorskí vlci bojujú o semifinálne, podporiť ich môžete už dnes o 17:00 hod.

Juniori MsHKM Žilina odohrajú dnes na domácom ľade šiesty duel štvrťfinále play-off proti vrstovníkom z Nitry. Po tom, ako sa im podarilo v piatok zápase odvrátiť na pôde súpera mečbal tesným víťazstvom 1:2, tak majú šancu dnes vyrovnať sériu na 3:3. V piatom dueli pritom museli Vlci otáčať zo stavu 0:1 po prvej tretine.

Nakoniec sa im to gólmi Comu a a Surána z druhej tretiny podarilo a vybojovali si tak ďalší zápas. „Prvý mečbal favorizovanej Nitry odvrátený. Tak ako pred piatym duelom v Nitre sľubovali žilinskí juniori, v sérii znížili stav na 3:2 a o vyrovnanie sa budú snažiť v utorok na domácom ľade,“ uvádza oficiálna stránka MsHKM Žilina.

Juniorov môžete svojimi hlasivkami a návštevou podporiť už dnes o 17:00 hod. na zimnom štadióne v Žiline. Brány Doxxbet arény sa otvoria pre všetkých záujemcov, vstup je bezplatný.

Naši chalani vás potrebujú! Vstup bezplatný, veríme, že prídete pomôcť svojimi hlasivkami! #HrajBojujZaŽilinu