Dnes najčítanejšie
Z drogérie v Žiline bol odcudzený tovar za viac než 300 eur, polícia pátra po totožnosti dvoch žien

20 február 2018 - 11:57

Predpremiéra filmu Martina Šulíka Tlmočník už 1. marca v CINEMAX ŽILINA za účasti tvorcov

Na špeciálnej predpremiére v kine CINEMAX ŽILINA máš jedinečnú príležitosť zistiť viac priamo od oceňovaného režiséra Martina Šulíka. Nezmeškaj príležitosť a vyber si najlepšie miesto už teraz online. Slovenský režisér Martin Šulík dokončil svoj nový film Tlmočník.

Svojrázne roadmovie o dvoch mužoch, ktorí cestujú krížom cez Slovensko, aby spoznali pravdu o vlastnej minulosti. Obaja hlavní hrdinovia sa počas cesty dostávajú do bizarných situácií, stretávajú rozmanitých ľudí a postupne si skladajú mozaikovitý obraz strednej Európy, ktorá sa navonok mení, ale niekde v hĺbke ukrýva stále nevyriešené konflikty. Oscarový režisér a publikom milovaný český filmár, Jiří Menzel, v novej snímke stvárnil asketického tlmočníka Aliho.

Jeho partnera, rakúskeho učiteľa a bonvivána so slabosťou pre alkohol a pekné ženy, si zahral popredný rakúsky herec Peter Simonischek, nositeľ Európskej filmovej ceny Felix za najlepšieho herca roku 2016 za nemeckú komédiu Toni Erdmann, ktorá bola nominovaná aj na Oscara. Vo filme ďalej hrajú: Zuzana Mauréry, Eva “Evelyn” Kramerová, Anna Rakovská, Attila Mokos a ďalší.


Miesto: CINEMAX Žilina
Dátum: 01.03.2018 - 11:00

9 zdieľaní

Dopravný servis
Rajecká cesta
Kolóna
14:52
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
14:39
Strečno
Prekážka na ceste
14:28
Oškerda
Kolóna
14:27
Strečno
Jama na ceste
14:26
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.