08 február 2018 - 16:01

Nissan je hrdým partnerom zlatých olympionikov Škantárovcov

Foto: Nissan je hrdým partnerom zlatých olympionikov Škantárovcov

Spoločnosť Nissan prostredníctvom autorizovaného dílera značky spoločnosti POINT Žilina poskytla zlatým olympionikom z brazílskeho Ria,  Ladislavovi a Petrovi Škantárovcom, nový model Nissan X-Trail 2.0 dCi. Partnerstvo s úspešnými vodnými slalomármi uzavrel Nissan vo forme zapožičania automobilov na jeden rok, s možnosťou ďalšieho rozvíjania spolupráce.

„Sme hrdí na to, že môžeme podporiť úspešných športovcov a olympijských víťazov z Ria 2016 vo vodnom slalome. Crossover X-Trail je automobil stvorený pre rodinné dobrodružstvá, a aj v tomto smere sú naši noví ambasádori jeho dokonalým zosobnením. Spolupráca a partnerstvo s rodinným duom Škantárovcov nás aj preto nesmierne teší,“ uviedol Vlastimil Čepička, Country Director Nissan Sales CEE.

Úspešní slovenskí vodní slalomári využívajú nové automobily počas tréningového procesu i na voľné chvíle so svojimi rodinami od konca minulého roka. Za tento čas najazdili už viac ako 5 000 kilometrov a pochvaľujú si hlavne robustnosť a úložný priestor tohto crossoveru. Keďže ako sami tvrdia preferujú manuálnu prevodovku pred automatickou, tak ich výber bol jednoznačný. Zvolili si autá vo výbave Tekna s naftovým motorom 2.0 dCi s pohonom všetkých štyroch kolies ALL-MODE 4X4.


„Partnertvo so spoločnosťou Nissan sme uvítali s nadšením. Obaja máme rodinu a tiež sme vyznávači aktívneho životného štýlu. X-Trail bol pre nás jasná voľba. Nové vozidlá  nám jednak uľahčia logistiku počas prípravy a nadchádzajúcej sezóny, a zároveň sú ideálnym partnerom a pomocníkom v čase voľna, ktorý trávime s našimi rodinami,“ povedal za oboch Ladislav Škantár.

Nový Nissan X-Trail nových ambasádorov značky je jedinečný aj svojim vzhľadom. Autorizovaný díler značky POINT Žilina pripravil pre nových majiteľov a úspešných slalomárov unikátny polep s vyobrazením slalomárskeho dua z ich doposiaľ najúspešnejšej športovej účasti na olympijských hrách v brazílskom Rio de Janeiro v roku 2016.
0 zdieľaní

Dopravný servis
1. mája
Prekážka na ceste
19:08
Strečno
Jama na ceste
18:24
Strečno
Kolóna
18:15
Rajecká cesta
Prekážka na ceste
18:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina