10 január 2018 - 18:48

Originálny RETRO ples v žilinskom Event House!

Foto: Originálny RETRO ples v žilinskom Event House!

Plesová sezóna v Žiline bude bohatá na tematické tanečné zážitky! Po vypredanom SWING plese sa môžete tešiť na ďalší originálny ples v Event House. Pozývame na RETRO ples – 17. februára 2018!

Vezmite partnerov alebo partiu kamarátov a príďte sa zabaviť na najväčšie hity skupiny ABBA. Celou nocou vás bude sprevádzať overený oldies DJ Marián Krúpa. Hlavnou hviezdou večera je skupina ABBA Slovakia, ktorej vystúpenia sú naozaj perfektným zážitkom. Večer moderuje charizmatický Matúš Krnčok.Bodkované šaty, farebné elasťáky a nablýskaná trvalá!


Nezáleží, či máte 25 alebo 50 rokov. Téma RETRO sa bude odrážať nielen v hudobnom štýle plesu. Môžete sa tešiť na fotokútik, tanečné vystúpenia, školu tanca a tematický catering. Zároveň uvítame aj tematické outfity.

Či už sexy pin up štýl a bodkované šaty, trochu hippies, napomádované účesy a hrebeň vrecku, farebné elasťáky, nablýskaná trvalá a vypchávky na pleciach. Akýkoľvek RETRO detail je vítaný, nie je však povinný.Všetky informácie nájdete vo facebook evente: RETRO PLES v Event House
Vstupenka: 39 € / osoba (víno, minerálka, večera formou rautu, hudobný a tanečný program)
Link na vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Retro_ples_Event_House_Zilina

Ako vyzerajú plesy v Event House? Pozrite si video!

Miesto: Event House, Žilina
Dátum: 17.02.2018 - 18:00

  6 fotiek v albume0 zdieľaní


Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Kolóna
17:41
Strečno
Kolóna
17:38
Rajecká cesta
Kolóna
17:30
Strečno
Kolóna
17:29
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina