12 december 2017 - 01:45

Autoumyváreň na Oceliarskej bude od stredy opäť v prevádzke, vedenia sa ujali noví majitelia

Foto: Autoumyváreň na Oceliarskej bude od stredy opäť v prevádzke, vedenia sa ujali noví majitelia

Autoumyváreň „KáBéčko“ na križovatke ulíc Kragujevská a Oceliarska bola pred istým časom jednou z najobľúbenejších medzi žilinskými vodičmi. Svoju prevádzku však náhle v roku 2016 ukončila, čo mnohých sklamalo. Avšak, dobrou správou, ktorá pred niekoľkými dňami vyšla na verejnosť, je potvrdená informácia, že už v stredu 6. decembra opäť spustí prevádzku a otvorí svoje brány zákazníkom.

Vedenia NONSTOP samoobslužnej bezdotykovej autoumyvárne sa ujali noví majitelia

„Pôvodná spoločnosť K&B AUTOUMYVÁREŇ, s.r.o. po viacerých problémoch na strane kolaudácie odpredala svoje aktivity našej spoločnosti M&S GLOBTRADE, s.r.o. Po prevzatí sa nám proces právoplatnej kolaudácie podarilo doviesť do zdarného konca, a tak Vám s radosťou oznamujeme, že odo dňa 6.12.2017 - 12:00 hod. sme plne prístupní verejnosti - naším zákazníkom,“ informoval konateľ spoločnosti Ing. Jakub Sarvaš.

Autoumyváreň je umiestnená na pozemku s rozlohou viac ako 2 200 metrov štvorcových, čo ju radí medzi najväčšie prevádzky svojho druhu na Slovenku. Celkovo ponúka 7 umývacích boxov pre všetky typy osobných, ako aj nákladných automobilov. Boxy majú vnútornú šírku 6 metrov, čo je nadštandardný priestor pre komfortné umývanie. K tomu všetkému patrí aj 6 miest pre vysávače a nemalý počet parkovacích miest.

KáBéčko bude v prevádzke 24 hodín denne, bez ohľadu na deň, počasie alebo sezónu

Vďaka vyhrievaným boxom bude možné umyť si auto aj v zimných mesiacoch, počas mrazu až do -25° C. Nová spoločnosť, ktorá sa ujala tejto prevádzky, má navyše v pláne aj ďalšie rozširovanie areálu. V blízkej budúcnosti by mali pribudnúť ďalšie služby pre zákazníkov, ako napríklad samoobslužná čerpacia stanica, obslužný TIR box, či predajné automaty drobného občerstvenia a čerstvej kvalitnej kávy. 

„V oblasti starostlivosti o automobily v podobe ručnej i samoobslužnej autoumyvárne pôsobíme už dlhé roky. Našou prioritou je poskytovať našim zákazníkom, vysokokvalitné služby v oblasti starostlivosti o čistotu exteriéru i interiéru vozidiel,“ spresňuje Ing. Jakub Sarvaš.

Prví zákazníci môžu prísť vyskúšať nové služby už v stredu 6.12.2017 od 12:00 hod.


0 zdieľaní


Dopravný servis
Rajecká cesta
Policajná hliadka
23:00
Strečno
Prekážka na ceste
22:54
Strečno
Prekážka na ceste
22:12
Košická
Prekážka na ceste
20:25
Zobraziť aktuálne hlásenia