09 december 2017 - 14:50

Chcete konečne zvládnuť cudzí jazyk? Jazyková škola otvára nové kurzy

Foto: Chcete konečne zvládnuť cudzí jazyk? Jazyková škola otvára nové kurzy

Ak sa chcete v novom roku posunúť ďalej a urobiť niečo pre svoj úspech alebo úspech svojich detí, nezabudnite na cudzie jazyky. Jazyková škola VIVEUS v tomto období zapisuje do nových kurzov angličtiny, nemčiny, španielčiny, francúzštiny i ruštiny na zimné obdobie. Zápis beží do programov pre dospelých, mládež aj detí.

Pri programe pre deti a mládež je voľných miest len zopár, tak v prípade záujmu, nie je čas otáľať. Kurzy pre dospelých umožňujú aj rôzne zameranie kurzov. Progresívne kurzy posúvajú študenta vo všetkých zručnostiach cudzieho jazyka. Konverzačné kurzy s lektorom z Británie precvičujú rozprávanie. Vrcholom sú prípravné kurzy na medzinárodné skúšky, ktoré sú zamerané na dosiahnutie najlepšieho možného výsledku zo skúšky.

Medzinárodné skúšky TOEFL iBT, IELTS a Cambridge FCE a CAE môžu študenti následne vykonať priamo v budove školy. Škola na nachádza v centre mesta hneď vedľa Auparku Žilina. Znalosť cudzieho jazyka otvára každému človeku nové možnosti a netušené príležitosti, je nerozumné nechať ich len ostatným.

Viac informácií o kurzoch Jazykovej školy VIVEUS nájdete na http://www.viveus.sk.

  4 fotky v albume0 zdieľaní

Dopravný servis

Vysokoškolákov
Policajná hliadka
19:04
Mojšova Lúčka
Stacionárny radar
17:57
Závodská cesta
Dopravná nehoda
17:54
Strečno
Policajná hliadka
17:54
Zobraziť aktuálne hlásenia

Program kina