26 november 2017 - 11:40

V Žiline vznikla nová autoškola PRO, jazdí na prémiovej značke Audi

Foto: V Žiline vznikla nová autoškola PRO, jazdí na prémiovej značke Audi

V posledných dňoch púta pozornosť ľudí v Žiline nová autoškola, ktorá sa premáva po uliciach na vozidle značky Audi bielej farby. Náš čitateľ ho nedávno odfotografoval na čerpacej stanici na Vlčincoch. Budúcich mladých vodičov zaujme už na prvý pohľad prémiová značka. Veľmi lákavá je totiž myšlienka, že by si na tomto aute mohli odjazdiť svoj kurz.

Nová autoškola, ktorá vznikla v našom meste, má názov Autoškola PRO a my sme sa pokúšali zistiť o nej niečo viac. Tak ako aj náš čitateľ, sme chceli vedieť, čo ponúkne svojim žiakom - budúcim vodičom a či naozaj budú jazdiť na vozidlách značky Audi. Doteraz sa nám, žiaľ, nepodarilo získať žiadne bližšie informácie. Webstránka autoškoly je zatiaľ prázdna a obsahuje len text “Prichádza niečo, čo ste ešte nevideli!” a možnosť zanechať svoj email pre bližšie informácie. Na telefonickom kontakte, ktorý je uvedený na samotnom vozidle, znie zasa len odkazová schránka.

Súdiac podľa reklamného polepu na zadnom skle auta, pôjde pravdepodobne o niečo nové a iné oproti bežným autoškolám. Akonáhle sa nám podarí zistiť viac, budeme vás informovať.0 zdieľaní

Dopravný servis
Strečno
Kolóna
10:30
Strečno
Kolóna
10:30
Estakáda
Jama na ceste
10:25
Strečno
Policajná hliadka
10:24
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina