Žilinskí volejbalisti v sobotňajšom domácom dvojzápase uspeli, vďaka výhram si pripísali 6 bodov

Žilinskí volejbalisti privítali v sobotu 11. novembra na domácej palubovke hráčov z VKP Bratislava B. Prvý zápas zvládli domáci bez menšieho zaváhania, v každom sete si spravili dostatočný náskok a ten udržali až do konca každého z troch setov. Súper nekládol veľký odpor a tak domáci volejbalisti vyhrali jednoznačne v pomere setov 3:0.

Druhý zápas bol o niečo vyrovnanejší. Bratislavský súper predvádzal stále rovnakú hru, ktorej sa domáci hráči dokonale prispôsobili a každý set sa rozhodoval až v koncovke. Ani tento pokles nasadenia však Žilinčanom nezabránil priviesť zápas do víťazného konca a tak mohli po prvý krát pred domácim publikom bodovať na plno. Do tabuľky si teda pripísali ďalších 6 bodov.

Najbližší víkend majú žilinskí volejbalisti voľno, no potom ich čaká zápas v Trnave. Na domácom ihrisku sa si zahrajú až 9. decembra 2017 proti družstvu VK Nové mesto nad Váhom.

VO AC UNIZA Žilina - VKP Bratislava B 3:0 (17, 16, 14) a 3:0 (22, 23, 19)