Dnes najčítanejšie
Mesto Žilina odstránilo zábrany na ceste z Bytčice do Rosiny, po pár hodinách sa tam objavili opäť
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

15 október 2017 - 22:56

Žilinskí volejbalisti si v sobotňajšom zápase podelili body s Trenčínom

Foto: Žilinskí volejbalisti si v sobotňajšom zápase podelili body s Trenčínom
Foto: ilustračné

V sobotu 14. októbra nastúpili volejbalisti z VO AC UNIZA Žilina na domáci dvojzápas proti družstvu COP Trenčín. V prvom zápase hrali proti žilinčanom hráči trenčianskeho Áčka, aktuálne pôsobiaci v najvyššej súťaži. Z hry domácich volejbalistov bolo cítiť rešpekt, ich súper sa hneď od začiatku dostal do šesťbodového vedenia. Postupne však z domácich opadla nervozita a hra sa vyrovnala, aj napriek prehre 3:0 išlo o najlepšie odohraný zápas Žiliny v aktuálnej sezóne.

Do druhého zápasu nastúpilo za Trenčín B družstvo, zložené z mladých hráčov. S tými už Žilinčania nemali žiaden problém a zvíťazili jednoznačne 3:0. Dvojzápas teda skončil pre obe družstvá rovnako:

VO AC UNIZA Žilina - COP Trenčín 0:3 (-23, -22, -17) a 3:0 (11, 12, 20)

„Keďže mal COP Trenčín odložený extraligový zápas na nedeľu, pricestoval do Žiliny v plnej extraligovej zostave, s ktorou odohral prvý zápas. Naše družstvo, stále oslabené o zranených a chorých, vzdorovalo mladým Trenčanom v dvoch setoch, aj keď s neúspešným koncom. Draví volejbalisti z Trenčína nekompromisne trestali každú našu nepresnosť, a keď sme v koncovkách nevyužili naše blokárske šance, sety sme prehrali. Tretí set prvého zápasu bol z našej strany najslabší a hostia dotiahli zápas do víťazného konca. V druhom zápase nastúpil Trenčín s druhou šestkou a zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich hráčov,“ zhodnotil sobotňajšie stretnutie Zdenek Hauer, tréner žilinského družstva.

Najbližšie sa Žilinčania predstavia 21. októbra na pôde VK Prievidza B.

36 reakcií


Dopravný servis
Hričovská
Stacionárny radar
20:26
Hričovská
Policajná hliadka
20:08
Košická
Iné nebezpečenstvo
19:57
Brodno
Prekážka na ceste
18:58
Mojšova Lúčka
Práca na ceste
18:55
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia