08 september 2017 - 05:53

Žilinský CINEMAX rekonštruuje, vznikne aj VIP sála s možnosťou objednať si občerstvenie cez tablet

Foto: Žilinský CINEMAX rekonštruuje, vznikne aj VIP sála s možnosťou objednať si občerstvenie cez tablet
Foto: CINEMAX

Spoločnosť CINEMAX sa v zmysle svojho sloganu MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK rozhodla tento rok obnoviť kino CINEMAX ŽILINA. Obľúbene kino, ktoré sa nachádza v zábavno-obchodnom centre MAX, tak po desiatich rokoch od otvorenia podstupuje rozsiahlu rekonštrukciu.

Kino čaká nielen modernizácia vstupného priestoru ale aj vytvorenie novej kinosály a nový zvukový systém - Dolby Surround 7.1. Rozšíri a zmodernizuje sa foyer kina, pričom klasické výlepné plochy na plagáty nahradia nové - digitálne. Obsah na tieto plochy je špeciálne pripravovaný tak, aby bol pre diváka pútavý a zaujímavejší a dotváral filmovú atmosféru už pri vstupe.

Po rekonštrukcii predstavia spojený predaj, na jednom mieste zakúpite občerstvenie aj vstupenky


Modrenizácia čaká aj pokladňu a bufet, pričom sa uplatní koncept spojeného predaja. Tento osvedčený model predaja, spoločnosť CINEMAX postupne zavádza do všetkých svojich kín. Diváci tak dostanú na jednom mieste vstupenky aj občerstvenie. Po prvý krát spoločnosť zaviedla spojený predaj v bratislavskom kine CINEMAX BORY, a po úspešnom fungovaní neskôr aj v kine v Trnave a ďalších kinách siete CINEMAX.

Diváci CINEMAX ŽILINA si tento koncept mohli vyskúšať už aj v predchádzajúcom období, avšak vždy len dočasne. „Spočiatku sa reakcie divákov na takéto riešenie predaja rôznili, teraz sa však stále častejšie stretávame s pozitívnymi ohlasmi. Diváci oceňujú najmä to, že sa nemusia deliť do skupiniek a stačí im ísť do pokladne iba raz.“ 
 

Ďalšou novinkou v kine CINEMAX ŽILINA, je vytvorenie novej VIP kinosály, ktorá návštevníkom ponúka jedinečný komfort. Nadštandardné VIP kreslá sú širšie, disponujú väčšími sedadlami a vďaka ich polohovateľnosti nebude žiaden problém vystrieť si nohy pre maximálne pohodlie. Sedenie vo VIP je spojené s možnosťou objednať si čokoľvek z portfólia kaviarne priamo do sály prostredníctvom tabletov, ktoré sú súčasťou sedenia. Priestor VIP Lounge, je známy a funguje na celom svete už dlhšie, na Slovensko ho priniesla v roku 2015 spoločnosť CINEMAX.

Excelentný zvuk sa stane ešte lepším, rekonštrukcia bude ukončená začiatkom októbra


Divákov okrem modernejších priestorov a novej kinosály poteší aj na lepší a dokonalejší zvuk Dolby surround 7.1, ktorý umožňuje presnejšie umiestnenie zvukových efektov v sále. Pridané reproduktory zabezpečia presnejšiu reprodukciu 360° kruhových pohybov okolo sály ako aj zvukové prelety bez použitia postranných reproduktorov, napomáhajúc tak lepšej simulácii preletu.

Ukončenie rekonštrukcie je naplánované na prvý októbrový týždeň. Filmoví fanúšikovia sa však nemusia obávať, v kine sa bude premietať aj počas rekonštrukcie. Práce budú prebiehať tak, aby prevádzku kina ovplyvnili čo najmenej. Divákom však odporúčame kupovať vstupenky vopred online: http://www.cine-max.sk/   0 zdieľaní

Dopravný servis

Strečno
Policajná hliadka
15:38
Priemyselná
Kolóna
15:20
Strečno
Policajná hliadka
15:18
Rajecká cesta
Kolóna
15:17
Zobraziť aktuálne hlásenia

Program kina