Dnes najčítanejšie
Nezodpovední vodiči začali v areáli žilinskej nemocnice parkovať v strede okružnej križovatky

25 júl 2017 - 13:20

Na dvoch obchádzkových trasách Strečna došlo k dopravným nehodám

Aktuálne nás vodiči informujú o dvoch dopravných nehodách, ku ktorým došlo na obchádzkových trasách uzatvorenej cesty I/18 pod Strečnom.

Prvá nehoda sa stala medzi obcami Belá a Krasňany, kde na ceste II/583 skončili dve osobné autá po zrážke mimo vozovky. Účastníkmi dopravnej nehody sú celkom 3 osobné vozidlá. Pi nehode už sú všetky záchranné zložky, záchranná služba má na mieste 4 vozidlá a hasiči zasahujú na jednom vozidle. Polícia usmerňuje dopravu, tvoria sa rozsiahle kolóny. V smere od Žiliny siahajú už po obec Varín.

Cesta 2/583 z Belej smerom na Terchovú okr. Žilina - nehoda 3 vozidiel, cesta čiastočne blokovaná, pričom premávku usmerňuje polícia.

K dopravnej nehode kamióna došlo aj na druhej obchádzkovej trase - na ceste II/519 v smere zo Slovenského Pravna na Abramovú (okres Tučianske Teplice).

Informuje Operačné stredisko Polície

Cesta 2/519 zo Slovenského Pravna v ľavotočivej zákrute v smere Abramovú okr. Turč. Teplice je prevrátený kamión ktorý zasahuje do jazdného smeru, premávku usmerňuje na mieste polícia.

Aktualizácia 14:40 hod.

Operačné stredisko KR PZ Žilina informuje:

Na ceste 2/583 zo ZA v smere na Terchovú bola nehoda 3 vozidiel už odstránená, pričom z oboch strán vznikli kolóny vozidiel v smere na Terchovú končí kolóna pri Varíne a opačne na Žilinu pri Vyšných Kamencoch.

Na ceste 2/519 za Sl. Pravnom smer Abramová okr. TR, bude premávka  od 14:30 hod. na cca 15 min úplne odstavená pre vyťahovanie havarovaného NMV, ktorý zasahuje do jazdného smeru.

165 reakcií


Dopravný servis
Lysica
Dopravná nehoda
15:45
Hričovská
Stacionárny radar
15:45
Stráža
Dopravná nehoda
15:44
Brodno
Kolóna
15:38
Strečno
Kolóna
15:30
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.