MŠK Žilina po výsledku 1:2 v Kodani vypadáva z pohárovej Európy

Slovenský majster MŠK Žilina dnes po bojovnom výkone v dánskej Kodani na štadióne Telia Parken vybojoval víťazstvo 2:1, vzhľadom na výsledok 1:3 z prvého zápasu však postupuje dánsky majster FC Kodaň.

Žltozelení podali na pôde súpera skvelý vykon, napokon však ani záverečný tlak nestačil na tretí gól, ktorým by si Šošoni vynútili predĺženie. Cesta pohárovou Európou sa tak pre žilinský klub končí s trpkou príchuťou, keďže prvý zápas mali hráči MŠK perfektne rozohraný. Počas oboch duelov rozhodne neboli horším mužstvom, práve naopak.

Góly Žiliny dali v 19. minúte Otubanjo a v 57. minúte Kaša, za FC Kodaň vsietil jediný gól z penalty v 48. minúte Benjamin Verbić.