Dnes najčítanejšie
Nezodpovední vodiči začali v areáli žilinskej nemocnice parkovať v strede okružnej križovatky

12 júl 2017 - 19:55

V Žiline našli na balkóne bytu mŕtveho policajta, susedia počuli výstrel zo zbrane

Foto: V Žiline našli na balkóne bytu mŕtveho policajta, susedia počuli výstrel zo zbrane
Foto: ilustračné

Dnes v ranných hodinách, okolo 07:30 hod. objavila jedna z obyvateliek bytového domu na ulici Juraja Fándlyho v Žiline, mŕtve telo muža. Žena ráno otvorila okno vo svojom byte a na parapete našla krv. Rozhodla sa, že zistí, či sa niekomu niečo nestalo a tak chodila postupne zvoniť do každého z bytov a oslovovala svojich susedov. Muž, ktorý mal prenajatý byt na treťom poschodí, neotváral dvere.

Žena teda vyšla na najvyššie poschodie, kde sa pozrela z balkóna a videla o poschodie nižšie len nehybné telo. Okamžite zalarmovala záchranné zložky. Záchranári však našli 43-ročného muža bez známok života. „Záchranári našli muža s krvácaním hlavy, už bez známok života,“ uviedla hovorkyňa spoločnosti Falck.

Susedia počuli z bytu ranu podobnú výstrelu zo zbrane. Obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie. Policajti počas zásahu prehľadávali priestory bytu, aj okolie paneláku. Na zemi pred panelákom našli napokon aj zbraň, ktorá mala byť služobnou zbraňou mŕtveho muža. Prípadom sa začala zaoberať žilinská polícia, tá vo veci vedie vyšetrovanie.

43-ročný Dušan, ktorý býval v prenajatom byte, bol železničný policajt. Po sebe mal údajne zanechať aj listy na rozlúčku. Prečo sa dobrovoľne rozhodol takto ukončiť svoj život, zatiaľ nie je známe.280 reakcií


Dopravný servis
Stráža
Policajná hliadka
16:44
Terchová
Dopravná nehoda
16:43
Oškerda
Policajná hliadka
16:41
Budatínska Lehota
Policajná hliadka
16:40
Závodská cesta
Kolóna
16:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.