Dnes najčítanejšie
VIDEO: Žilinská župa spustila vlastný systém objednávania na očkovanie, kde lekár určí vakcínu
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

07 september 2014 - 22:55

Pri predchádzaní vyletel z cesty a narazil do stĺpa elektrického vedenia

V nedeľu 7.septembra sa okolo 19:30 stala dopravná nehoda v obci Belá - Nižné Kamence. 22-ročný vodič vozidla značky Mitsubishi L200 podľa slov svedkov predchádzal pred ním idúce vozidlo. Počas úkonu mal dostať šmyk a s vozidlom zišiel mimo vozovku, kde narazil do stĺpa elektrického vedenia.

Elektrické vedenie po náraze spadlo na zem následkom čoho došlo k výpadku elektrickej energie v časti Nižné Kamence. Pracovníci Stredoslovenskej energetiky spolu s hasičmi miesto zaistili proti vzniku požiaru a možným rizikám úrazu elektrickým prúdom.

Jednu osobu z posádky vozidla bolo nutné transportovať do nemocnice v Žiline, nakoľko mala utrpieť poranenie hlavy. Ďalšie dve osoby zostali na mieste nehody.

U ľahko zraneného vodiča nariadili odber krvi na zistenie alkoholu. Hovorkyňa žilinskej krajskej polície Jana Balogová uviedla, že začali trestné stíhanie vo veci prečinu poškodzovania a ohrozovania všeobecne prospešného zariadenia.

Pracovníci SSE ďalej do neskorých nočných hodín vykonávali opravu vedenia. Príčiny dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania polície.

0 reakcií


Dopravný servis
Bytčica, Dlhá
Policajná hliadka
15:53
Rudinka
Policajná hliadka
15:07
Vranie
Prekážka na ceste
14:58
Strečno
Policajná hliadka
14:58
Vysokoškolákov
Práca na ceste
14:25
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia