Dnes najčítanejšie
FOTO: Zrážka štyroch áut na Šibeniciach ochromila dopravu v Žiline, vodiči upchali križovatku na Košickej

06 jún 2017 - 21:32

Dodávka s neznámymi mužmi sa stále pohybuje po Žiline, ľuďom naďalej nazerajú do dvorov

Foto: Dodávka s neznámymi mužmi sa stále pohybuje po Žiline, ľuďom naďalej nazerajú do dvorov
Foto: ilustračné

Koncom mája sme informovali o neznámych mužoch, ktorí sa pohybujú po mestských častiach Žiliny a okolitých obciach. Vozidlo má tmavé fólie aj na predných oknách a náhodne zastavuje v uliciach. Z dodávky následne vystúpi muž s bicyklom, ktorý sa preváža po bočných uliciach, nazerá do dvorov a vypytuje sa ľudí rôzne citlivé otázky o domácnosti.

Podľa najnovších informácií sa muži ďalej pohybujú po Žiline a okolí a pokračujú vo svojej činnosti. Zatiaľ nie je presne známe, aký majú úmysel, no niektorí obyvatelia sa najviac obávajú krádeže majetku. Polícia v prípade nemôže konať, pokiaľ ju obyvatelia nebudú kontaktovať ihneď, ako stretnú podozrivé osoby či autá. Vozidlo má údajne zahraničné evidenčné čísla.

V niektorých častiach mesta sa mal po zverejnení tejto informácie zvýšiť pohyb policajných hliadok. „Po našej ulici teraz vidíme častejšie chodiť policajtov. Neviem ale potvrdiť, či to má súvis s tou dodávkou,“ uvádza jedna z čitateliek, ktorá býva v lokalite, kde mužov s dodávkou videli. Prvé prípady sa objavili v Trnovom a Rosine, odkiaľ nás kontaktovali priamo občania.

Majte na mysli, že len včasné upovedomenie polície môže predísť krádežiam a iným nepríjemnostiam. 
547 reakcií


Dopravný servis
Oškerda
Kolóna
18:00
Cesta I/64
Práca na ceste
17:41
Strečno
Jama na ceste
17:41
Oškerda
Kolóna
17:39
Strečno
Kolóna
17:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia