Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: V žilinskej nemocnici vyskočil z okna 72-ročný pacient

09 september 2014 - 08:00
INZERCIA

Mať dobrého účtovníka je lepšie ako výhra v športke!

Foto: Mať dobrého účtovníka je lepšie ako výhra v športke!
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Nájsť kvalitného a spoľahlivého účtovníka je náročná úloha, ktorej splnenie však stojí za to. Už sa Vám stalo, že ste po náročnom dni museli ísť odniesť papiere k Vašej účtovníčke či dokonca ste sa jej nevedeli dovolať? Máte radi tie najkvalitnejšie služby orientované na Vaše potreby a pritom stále výhodnú cenu? Chcete zahodiť za hlavu všetky starosti s papiermi a vedieť, že o Vaše účtovníctvo a podnikanie bude prvotriedne postarané?

Nájdite bezpečie, kvalitu a komfort vo Vašej administrácii. Môžete si Vaše podnikanie odľahčiť a zveriť túto časovo náročnú oblasť odborníkom z www.umbrella-ff.sk. Zažite slobodu vo Vašom podnikaní a nechajte si všetky úkony zmluve zaručiť. Neplaťte dane, ktoré nemusíte. Ak spraví táto externá spoločnosť chybu, nebude Vás to stáť ani cent a ponesie plnú náhradu. Kto sa Vám v dnešnej dobe zaručí zmluvne za správnosť Vášho účtovníctva?

Problémy s papiermi sa vyskytujú, či chcete alebo nie. Rozdiel je v tom, že na non-stop linke spoločnosti Umbrella FF môžete riešiť Vaše problémy kedykoľvek. Rovnako pre Vaše dokumenty si príde vozidlo a Vy tak nemusíte prerušovať svoj pracovný deň návštevou účtovníčky. Čas si určíte sami. Navyše dostanete základný balík účtovného, mzdového, daňového poradenstva. A čo viac – aj toho marketingového!
Cennými radami z marketingu môžete zlepšiť vnímanie Vášho podniku Vašimi zákazníkmi. Alebo chcete pomôcť s návrhom či výrobou reklamy, webovej prezentácie a propagáciou produktov?

Aj v týchto oblastiach sa môžete obrátiť na profesionálov, ktorí svoj úspech nemerajú tým ako vysoko sa dostanú, ale tým koľko klientov tam dostanú so sebou. Doprajte si slobodu podnikania, doprajte si účtovníctvo v Umbrella FF. Viac informácií a nezáväznú cenovú ponuku si môžete dať vypracovať na www.externe-uctovnictvo.sk, prípadne na +421 911 66 99 88.

Dopravný servis
Oškerda
Policajná hliadka
23:37
Košická
Policajná hliadka
22:57
Oškerda
Policajná hliadka
22:14
Krasňany
Zver pri ceste
21:59
Strečno
Zver pri ceste
20:52
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.