Dnes najčítanejšie
Na ceste medzi obcami Višňové a Turie bude pre stavbu diaľnice niekoľko dní obmedzená premávka

19 máj 2017 - 12:53
INZERCIA

V žilinskej pobočke cestovnej agentúry Travel.Sk nájdete desaťtisíce zájazdov, poradia aj s výberom

Počas minulého leta otvorila najdlhšie pôsobiaca online cestovná agentúra na Slovenskom trhu Travel.Sk pobočku pre klientov v Žiline, tá sa nachádza na Hlinkovom námestí hneď vedľa ČSOB a ponúka aj tento rok desaťtisíce zájazdov pre rekreáciu. Zorientovať sa v širokej ponuke na www.travel.sk a www.reisen.sk môže byť zložité, preto vám pri výbere ideálnej dovolenky pomôže odborný personál.S Travel.sk sa navyše nemusia klienti obmedziť len na dostupnú ponuku, priamo na pobočke im kvalifikovaní pracovníci pomôžu zostaviť aj zájazd na mieru. Na základe požiadaviek odchádza zákazník s prehľadnou ponukou alternatív dovolenky. Prístup do kancelárie je jednoduchý, parkovať môžete v OC Mirage.

Tohtoročným hitom je Malorka a Sardínia, bodujú aj klasické destinácie

Dovolenková sezóna sa pomaly rozbieha a preto sme zisťovali aj to, o aké zájazdy je medzi Žilinčanmi najväčší záujem. „Medzi najpopulárnejšie destinácie patria už tradične Chorvátsko, Španielsko, Grécko či Turecko. Tohto roku je veľmi žiadaná Malorka a Sardínia, vysoký záujem je aj o všetky grécke ostrovy,“ spresnila Martina Zimmermanová z cestovnej agentúry Travel.sk

Pre tých, ktorí radi vyberajú zájazdy na poslednú chvíľu, existuje unikátna služba travelnews, kde okrem newslettra máte možnosť sledovať ponuky cestovných kancelárií v reálnom čase. Vďaka notifikáciam v prehliadači vám už nemusí ujsť žiaden výhodný last minujte zájazd. Naopak, budete vždy medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách v last minute ponuke Travel.sk.


 
Zdroj: PR Travel.sk


Dopravný servis
Rajecká cesta
Kolóna
16:30
Višňové
Práca na ceste
16:30
Radoľa
Kolóna
16:29
Budatínska Lehota
Policajná hliadka
16:14
Oškerda
Kolóna
16:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia