MŠK Žilina bude siedmykrát majstrom Slovenska vo futbale, oslavuje na pôde rivala zo Slovanu

Futbalisti MŠK Žilina si pred niekoľkými minútami, vďaka víťazstvu 1:0 na pôde ŠK Slovan Bratislava, poistili náskok v najvyššej futbalovej lige a na konci sezóny sa stanú majstrami Slovenska. Pre žltozelený klub ide o siedmy titul v ére samostatnosti, naposledy boli šošoni majstrami v roku 2012

Prehľad víťazných ročníkov MŠK Žilina
2002, 2003, 2004, 2007, 2010, 2012, 2017

Zápas, ktorý mal na Pasienkoch výkop o 15:20 hod., rozhodol jediným gólom zápasu kapitán Michal Škvarka, ktorému sa podarilo v 83. minúte prekonať Geifa strelou spoza šestnástky. Pred 1 489 divákmi si tak žltozelení poistili titul v tohtoročnej sezóne, keďže ich náskok je po dnešnom zápase 13 bodov.