Dnes najčítanejšie
Žilinské Radničné noviny vyhodila do kontajnera doručovateľka Slovenskej pošty. Na pošte už viac nepracuje

16 apríl 2017 - 12:06

V trnovskom esíčku opäť skončilo auto v potoku a prevrátené na streche

Foto: V trnovskom esíčku opäť skončilo auto v potoku a prevrátené na streche
Galéria: 4 fotky
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Krajské operačné stredisko HaZZ v Žiline informovalo dnes 16. apríla ráno, približne o 8:15 hod. o dopravnej nehode, ktorá sa stala na ulici Bagarova, v metskej časti Žilina - Trnové. V známom trnovskom esíčku sa po viac ako roku bez nehody, stala ďalšia. Toto miesto bolo v posledných rokoch známe práve častými nehodami, pri ktorých končili autá v potoku.

Po tom ako vedenie mesta osadilo radar, ktorý mal vodičov upozorňovať na vyššiu rýchlosť, sa situácia upokojila a k nehodám prestalo dochádzať.

Dnes však museli hasiči, policajti a posádka záchrannej služby opäť absolvovať výjazd na toto miesto. Na ceste totiž došlo k nehode, pri ktorej žena spadla s autom do potoka. Vozidlo malo byť po nehode prevrátené na streche v potoku a z auta jej pomáhali okoloidúci obyvatelia.

Na miesto vyslalo operačné stredisko všetky záchranné zložky. Príčina nehody ani rozsah zranení vodičky zatiaľ nie je známy. Správu budeme preto aktualizovať. Hasiči po príchode auto zabezpečili proti úniku prevádzkových kvapalín či vzniku požiaru a následne ho za pomoci odťahovej služby vytiahli z potoka.

V poradí by na tomto mieste malo ísť o viac ako dvadsiatu nehodu za posledných 5 rokov. Fotografie zachytávajú niektoré z nich.Dopravný servis
Predmestská
Prekážka na ceste
08:27
Priemyselná
Kolóna
08:27
Závodská cesta
Kolóna
08:27
Nemocničná
Práca na ceste
08:26
Mojšova Lúčka
Kolóna
08:23
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia