Dnes najčítanejšie
Poľsko sprísňuje opatrenia, vstup zo Slovenska je podmienený negatívnym testom v angličtine alebo poľštine
Aktualizované: COVID-19 v Žilinskom kraji

16 apríl 2017 - 12:06

V trnovskom esíčku opäť skončilo auto v potoku a prevrátené na streche

Krajské operačné stredisko HaZZ v Žiline informovalo dnes 16. apríla ráno, približne o 8:15 hod. o dopravnej nehode, ktorá sa stala na ulici Bagarova, v metskej časti Žilina - Trnové. V známom trnovskom esíčku sa po viac ako roku bez nehody, stala ďalšia. Toto miesto bolo v posledných rokoch známe práve častými nehodami, pri ktorých končili autá v potoku.

Po tom ako vedenie mesta osadilo radar, ktorý mal vodičov upozorňovať na vyššiu rýchlosť, sa situácia upokojila a k nehodám prestalo dochádzať.

Dnes však museli hasiči, policajti a posádka záchrannej služby opäť absolvovať výjazd na toto miesto. Na ceste totiž došlo k nehode, pri ktorej žena spadla s autom do potoka. Vozidlo malo byť po nehode prevrátené na streche v potoku a z auta jej pomáhali okoloidúci obyvatelia.

Na miesto vyslalo operačné stredisko všetky záchranné zložky. Príčina nehody ani rozsah zranení vodičky zatiaľ nie je známy. Správu budeme preto aktualizovať. Hasiči po príchode auto zabezpečili proti úniku prevádzkových kvapalín či vzniku požiaru a následne ho za pomoci odťahovej služby vytiahli z potoka.

V poradí by na tomto mieste malo ísť o viac ako dvadsiatu nehodu za posledných 5 rokov. Fotografie zachytávajú niektoré z nich.

128 reakcií


Dopravný servis
Brodno
Práca na ceste
10:12
Belá
Stacionárny radar
10:12
Strečno
Prekážka na ceste
09:59
Košická
Jama na ceste
09:59
Strečno
Jama na ceste
09:58
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.